arac ekspertiz

Araç Ekspertiz Raporu

Çok sayıda kişi toplu taşıma arabalarından kurtulmak için ve rahat bir yolculuk yapmak için kendine ait bir araba satın almak ister. Çok fazla da para vermek istemez veya maddi açıdan buna müsait olmayabilir. Bu yüzden  ikinci el araba almak cazip gelebilir ve ekonomik bir alışveriş yapabilir. Fakat ikinci el araba satın almak kolay olmamakla birlikte bazı sorumlulukları beraberinde getirecektir. Özellikle arabanın araç ekspertiz raporu büyük önem taşımaktadır. Tabi ki çok fazla şirket bu konuda rekabet içerisindedir. Araç ekspertiz alanında güvenilir ve tecrübeli şirketler arasında adını duyuran oto eksper test  araç ekspertiz hizmetleri ile  her zaman müşterilerini memnun eden bir firmadır. Araç ekspertiz yaptığı profesyonel hizmetlerle güveninizi sağlamakla kalmıyor, kaliteli hizmetiyle de sizleri şaşırtmaya devam ediyor.

Araç Ekspertiz İstanbul

Ayrıca mobil araç ekspertiz yeniliğini de bünyesine kazandıran araç ekspertizhizmetlerine devam etmektedir. Beğenip satın almak istediğiniz araba bizim bulunduğumuz şehirden başka bir şehirde olabilir. Bu gibi durumlarda mobil oto eksper test şirketi sizin hiç yorulmanıza gerek kalmadan arabanın bulunduğu yere gider ve yerinde teknik kontrolleri yapar. İlk önce arabayı satan kişi ile irtibata geçerek uygun bir zaman için randevu alır. Sonrasında yani randevu zamanında firma arabanın bulunduğu yere gider ve gerekli testleri, ölçümleri yapar. ölçüm ve testler oldukça detaylı ve hatasız sonuç veren bilgisayarlı sistemlerle yapılır. Bu kontrolleri oluşturan incelemelerin başında ise; dış kaportanın detaylı olarak incelenmesi, motorun mekanik aksam kontrolü, mekanik alt aksam kontrolü, boya kontrolü, arabanın içinin ve dışının elektronik parçalarının detaylı şekilde incelenmesi, arabanın deneme sürüşündeki performansı ve yasal olarak hasar kaydının olup olmadığına bakılır. Sonrasında beş sayfalık garantili ve detaylı bir oto ekspertiz raporu hazırlanır. Oto eksper test en kısa sürede raporu size ulaştırır. Siz de raporu inceleyip bulunduğunuz yerden arabanın teknik durumunu öğrenebilir ve araba hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizde ikinci el araba almak istiyorsanız ilk olarak oto eksper test ile irtibata geçin. Size sunulan oto ekspertiz ücreti işinizi güvenli yapmanız açısından küçük bir meblağ oluşturacaktır.

araç-ekspertiz

Araç Ekspertiz Hizmetleri

Aklınızdaki oluşan sorular son bulurken, son derece kusursuz bir arabaya ancak araç ekspertiz hizmeti ile sahip olabilirsiniz.

 
araç ekspertiz
HEMEN ARA