Oto Eksper Test olarak kurulduğumuz ilk günden beri, vizyonumuz misyonumuz, tarafsızlık ilkesi ile müşterilerimize karşı güvenilir hizmet anlayışını sağlamaktır. Vakti olmayan, çalışan ya da başka şehirden araç satın alacak müşterilerimizin omuzlarındaki yükü teslim alarak, müşterilerimizin oto experizler de beklemesini  sona erdirecek bir yeniliğe imza atan Arnavutköy oto expertiz, siz değerli müşterilerimizin oto expertiz ihtiyaçlarını %100 hatasız olarak ayrıntılı bir rapor ile sizlere teslim etmekten gurur duyacağız. Otoekspertest, İstanbul geneli  anadolu yakası ve avrupa yakası oto ekspertiz hizmetlerini tüm ilçelerde hızlı teslimat güvencesi ile  sunarak, kaliteli hizmet vermektedir.

Oto Eksper Test olarak İstanbul’un Anadolu yakası ve Avrupa yakasından sonra  şimdide Arnavutköy oto ekspertiz hizmetimizi ayağınıza kadar getiriyoruz, ster 0850 304 10 30  hattan isterseniz ONLİNE RAPOR ‘dan form doldurarak, güvenilirliği kanıtlanmış oto ekspert hizmetimizi yerinde Arnavutköy oto ekspertiz hizmetini alarak siz de araçlarınızda %100 güven ile kontrol ettirerek, araçlarınızı satın alabilirsiniz.

Arnavutköy oto ekspertiz hizmetimiz dahilinde tüm hizmetlerimiz Oto eksper test güvencesi altında gerçekleşir .

NEDEN OTO EKSPERTİZ ?

BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ HİZMET 

Oto eksper test, hiçbir kuruluşla anlaşması olmayan yada bir kuruluşa bağlı çalışmayan, sadece kendisinin sahip olduğu şeffaflık ve güvenilir hizmet anlayışı ile, tamamen her iki taraf içinde dürüst ve tarafsız hizmet sunmak, profesyonel bir hizmet sunmak için hizmetinizdeyiz.
ARAÇ SATIN ALIRKEN GÜVEN ORTAMI 

İnsanlar hep güvendiği insanlardan araç satın alamayabilir, bazen şehir dışında bazen aynı şehirde hiç tanımadığımız bir araç sahibinden araç satın almak isteyebilir. Araç sahibi, aracını elden çıkarmak için gerçek olmayan beyanlarda bulunabilir, aracı aldıktan sonra bir çok masraf yapmak zorunda kalabilirsiniz. İşte bu noktada, Oto Eksper Test  güvencesi ile Arnavutköy Oto ekspertiz hizmetinizi, raporlu ve tarafsız bir anlayış ile hazırlıyoruz, ve araç hakkında tüm bilgileri size eksiksiz teslim ederek, ile satın alacağınız araç hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı olarak sonradan çıkabilecek sorunları önceden sizlere bildirmek, nihai amacımızdır.

ARAÇ SATARKEN GÜVEN VERMEK 

Markamız tarafından onaylı ve imzalı, oto ekspertiz işlemlerinizi hızlı ama doğru bir inceleme ile sizlere teslim ediyoruz. Bireysel hizmetimizin yanında, firmaların oto expertiz ihtiyaçlarını karşılayarak, rakiplerinizin gözünde “güvenilir” bilinci yaratmaktan gurur duyacağız. Araçlarınızda, bizim oto eksper hizmetimizi kullanarak sizlere sağladığımız rapor ve sertifikalar ile aracınızın kolay satılmasını, satış işlemlerini ise daha hızlı  bir şekilde tamamlanmasını sağlayabiliriz. Farklı illerdeki müşterilerinize kaliteli hizmet verme sürecinizde yanınızda olmaktan mutluluk duyarız.

DOĞRU VE DÜZGÜN KIYASLAMA 

Belirlediğiniz iki araç arasında da siz değerli müşterilerimizin beklentilerini göz önüne alarak, araçların incelenmesi sonucu, güvenilir bir hizmet olan Oto eksper ile araçlar arasında karar verme sürecinizde yanınızdayız.

EKONOMİK ÇÖZÜM 

Oto eksper test sadece ekspertiz hizmetinin yanında siz değerli müşterilerimize daha sonradan çıkacak problemleri tespit ederek, test anında arızaları yada masraf çıkarabilecek noktaları size rapor halinde sunarak, sizi ek masraftan kurtaracak.

ARNAVUTKÖY OTO EKSPERTİZ YAPILAN KAPSAMLI KONTROLLER

HEMEN ARA