Eskiden araç satın almak isteyen insanlar bildiği tanıdığı ustalara götürerek araçları kontrol ettirirlerdi. Ancak, gelişmemiş teknoloji nedeniyle tam detaylı bir oto ekspertiz raporu çıkmamakta ya da satıcı ile usta anlaşarak insanlar mağdur edilmekteydi. Bu sektörde “güven” açığını kapatmak amacıyla ileri teknoloji bağımsız ve tarafsız hizmet veren Oto Eksper Test gibi markalar kurulmuştur. Ancak; günümüzde dahi hala dolandırıcı insanlar ve oto ekspertiz hizmetleri de mevcuttur. Bu yüzden, 2. el araç satın alacak müşterilerimize en büyük tavsiyemiz “ markalaşmış” kurumları tercih etmeleridir. Sektörde güvenilir hizmetini kanıtlamış, mutlu müşteri porföyüne sahip Oto Eksper Test, İstanbul geneli  Anadolu yakası ve Avrupa yakası oto ekspertiz hizmeti vermektedir. Şimdi de ister sabit ister mobil oto ekspertiz hizmetini sunan Ataşehir oto ekspertiz hizmetinden yararlanabilirsiniz

Oto Eksper Test olarak şimdide Ataşehir oto ekspertiz hizmetimizi ayağınıza kadar getiriyor ister 0850 425 22 00 hattan isterseniz ONLİNE RAPOR ‘dan form doldurarak yerinde Ataşehir oto ekspertiz hizmetimizden yaralanabilirsiniz. Ataşehir oto ekspertiz hizmetlerimiz Oto Eksper Test markasının güvencesindedir.

NEDEN OTO EKSPERTİZ ?

BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ HİZMET 

Oto Eksper Test olarak, bugüne kadar sadece oto ekspertiz hizmeti sunan firmamızın marka ve kurumlar ile anlaşma yapmamış olması nedeniyle müşterilere “ güven” duygusunu başarılı bir şekilde iletmiştir.

ARAÇ SATIN ALIRKEN GÜVEN ORTAMI 

Oto Eksper Test ile araç satın almak artık daha kolay. 2.el araç alma konusunda sektörde büyük bir güven problemi yaşayan alıcılar, ne yazık ki araç alırken bazen kandırılarak mağdur edilmektedir. Tanımadığınız insanlardan araç satın alırken mutlaka bir oto ekspertize götürmeniz araca değerinden fazla ödememenizi sağlar.  Oto Eksper Test satın alacağınız araç hakkında sektördeki tüm bilgi birikimini kullanarak, araç hakkında sizi bilgilendirir.  

ARAÇ SATARKEN GÜVEN VERMEK 

Oto Eksper Test’in oto ekspertiz alanında uzmanlığı aldığı olumlu müşteri referansları ile tescillenmiştir. Sektördeki yenilikçi yaklaşımı ve son teknoloji ile oto ekspertiz hizmeti vermektedir. Araç satmak isteyenlerin müşterilerine güven sağlama konusunda tek tercih ettiği marka olan Oto Eksper Test, markamızın imzasını taşıyan rapor ve sertifikalar ile satışlarınızda güven ve kalite sağlayacaksınız.

DOĞRU VE DÜZGÜN KIYASLAMA 

 Araçlar arası doğru ve düzgün kıyaslama yapmak ve 2.el araç satın almak isteyenlerin tek adresi Oto Eksper Test olmakla beraber, detaylı oto ekspertizi güvenilir bir firmadan almanın keyfini sonradan yaşayacaksınız. Birden fazla araçların aynı anda oto ekspertizleri yapıldığından dolayı Oto Eksper Test, her zaman siz değerli müşterilerimizin araç alımlarını kolaylaştırmaktadır. 

EKONOMİK ÇÖZÜM 

Oto eksper test sadece bize emanet ettiğiniz araçlara ekspertiz yapmakla kalmayıp, aynı zamanda aracınızı test ederek,karşınıza sonra hoş olmayan süprizlerin çıkmasını engelleyerek, tüm bilgileri sizinle paylaşmaktan gurur duyarız.

ATAŞEHİR OTO EKSPERTİZ YAPILAN KAPSAMLI KONTROLLER

HEMEN ARA