Audi Oto Ekspertiz Raporu

İkinci el arabaların çeşitli teknolojik aletler ile birlikte test ve kontrollerinin yapılması işlemlerine oto ekspertiz denir. Audi oto ekspertiz ile birlikte satın almak istediğiniz aracı ayrıntılı bir şekilde inceleterek araçlar olan bütün sorunların ve değiştirilen parçaların ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Audi oto expertiz işlemleri yapıldıktan sonra sizlere Audi oto ekspertiz raporu sunulur. Bu raporda aracınız ile ilgili bütün bilgileri görebilirsiniz. Bu bilgiler ışında aracı satın almak isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz. Audi araç expertiz işlemlerini profesyonel robot cihazları ve test cihazları ile gerçekleştirmekteyiz. Araç için en güvenilir sonuçların size sunulacağından emin olabilirsiniz.

Audi Oto Expertiz

 

 

Audi ikinci el ekspertiz işlemlerini yaptırmanın temel amacı; aracı alıp satarken yaşanabilecek aksiliklerin ve güven problemlerinin önüne geçmektir. Böylelikle güven çerçevesi içerisinde bir alışveriş işlemi gerçekleşmiş olacaktır. Audi araç expertiz işlemleri içerisinde süspansiyon testinden kaporta boya kontrol testine kadar her şey ayrıntılı bir şekilde test edilir ve araçta sonradan takılan parçalar, arızaları parçalar tespit edilir. Tespit edilen sorunlar ve size sonradan sorun çıkarabilecek parçalar belirlenir ve 8 sayfalık bir rapor halinde Oto Eksper Test Firmamız tarafından sizlere sunulur. Eğer sizde Audi 2. el ekspertiz işlemlerinizi güven içerisinde ve kaliteli bir hizmet ile yaptırmak istiyorsanız firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Audi ekspertiz fiyatı için sizlere diğer piyasa koşullarına göre en uygun fiyatları sunmaya çalışmaktayız. Audi oto ekspertiz hizmetleri ile ilgili detaylı bir şekilde görüşmek isterseniz İstanbul Kadıköy’de bulunan ofisimizi ziyaret edebilirsiniz ya da diğer şubelerimize gelebilirsiniz.

Audi Oto Ekspertiz

 

Audi oto expertiz hizmetini vermiş olduğumuz şirketimizin diğer şubeleri; Pendik, Bostancı, İkitelli, Avcılar, Maslak semtleridir. Audi oto ekspertiz şubemizin bulunduğu bir diğer yer ise Sakarya Adapazarı’dır. Audi expertiz ücreti için sitemizdeki sabit hizmet fiyatları bölümünü ya da mobil hizmet bölümünü ziyaret edebilirsiniz ve bilgi edinebilirsiniz. Audi oto expertiz ile ilgili aklınızda olan bütün sorunları ücretsiz danışma hattımızı arayarak sorabilirsiniz.

HEMEN ARA