Ekspert hizmeti talep eden müşterilerimizden aldığımız (diğer markalarda sıra beklemek) gibi bilgiler doğrultusunda sektörde yeni bir öncü hizmet ile karşınızda olmaktan gurur duyan Oto Eksper Test olarak, biz eksper için şehir değiştirmenize gerek kalmadan,işleriniz aksamadan en önemlisi sizleri sıra bekletmekten kurtararak almak istediğiniz araçta en detaylı şekilde bütün testleri profesyonel bir anlayış ile, gerekli tüm teknolojik sistemi kullanarak yapan, ve tarafsız bağımsız hizmet anlayışına sahip bir marka olmaktan gurur duyuyoruz. İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan oto ekspertiz hizmetimizi markamız güvencesi altında Avcılar oto ekspertiz ile araçlarınız bize emanet.

Oto Eksper Test olarak, Hizmet kapsama alanımız büyüterek, siz değerli müşterilerimize şimdi de Avcılar oto expertiz hizmetini sunmanın sevincini yaşamaktayız.Avcılar Oto Ekspertiz hizmetimiz, Oto Eksper Test güvencesinde olup, ister 0850 304 10 30 numaralı telefondan, isterseniz web sitemizden dolduracağınız ONLİNE RAPOR ile eksper hizmetimizi ayağınıza kadar getiriyoruz.

NEDEN OTO EKSPERTİZ ?

BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ HİZMET 

Bağımsız ve tarafsız hizmetimizin gerektirdiği sorumluluğu bilerek, hiçbir kurum veya kuruluş ile anlaşmamız bulunmamaktadır. Ekspertiz hizmetlerimizde, şeffaflık ilkemizden ödün vermeyerek tüm eksper hizmetlerimizi sunmaktan gurur duyarız.

ARAÇ SATIN ALIRKEN GÜVEN ORTAMI 

Araç satın alırken, güvenilir bir eksper hizmeti bulmak zordur, aldığınız kişiyle ne kadar samimiyetiniz olursa olsun daha sonradan pişman olmamak adına, aracınızı profesyonel bir ekspertize götürmenizde fayda var. Biz Oto Eksper Test olarak, 2. El satın alma sürecinizde baştan sonra yanınızda olarak gerekli tüm ekspertiz hizmetlerinizi güvenli ve kaliteli bir şekilde yapmak için varız.

ARAÇ SATARKEN GÜVEN VERMEK 

Sektör ne olursa olsun satış yaparken, müşteriye güven vermek elbette önemlidir. Ancak, Araç satışlarındaki güven sağlamak kolay değildir. Markamızın altında yaptırdığınız oto eksper hizmeti ile sizlere sağladığımız rapor ve sertifika sayesinde rakip firmalardan her zaman önde olacaksınız.

DOĞRU VE DÜZGÜN KIYASLAMA 

Araç sayısı fark etmeksizin, beğendiğiniz araçlar için detaylı bir oto ekspertiz sunan markamız, araç alma sürecinizde, kolay ama düzgün kıyaslama ile doğru aracı satın almanızı sağlar.

EKONOMİK ÇÖZÜM 

Diğer eksper firmalarına kıyasla, müşterilerinin beklentilerini tanıyıp, her zaman önde olmak isteyen Oto eksper test getirdiğiniz araçlara sadece ekspertiz yapmakla kalmayarak, gerekli test işlemleri ile, size daha sonra masraf çıkaracak noktaları detaylı bir inceleme raporu ile tarafınıza sunacaktır.

AVCILAR OTO EKSPERTİZ YAPILAN KAPSAMLI KONTROLLER

HEMEN ARA