Oto eksper alanında kendini sektörde kusursuz binlerce araç testi ile kanıtlamış, dürüstlük ve şeffaflığı kendine ilke edinerek, hiçbir kurum veya kuruluşa bağlanmadan müşterilerine verdiği güven hissiyle sektörde yer edinmiş bir marka olan Oto Eksper Test, siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hazırladığı ekspertiz raporlarına güvenle kaşesini basabilmenin mutluluğunu yaşayalı uzun seneler olmasına rağmen, geliştirdiği gerek yazılımsal innovasyon gerekse mobil hizmet seçeneği ile müşterilerinin “sağ kolu” olma yolunda başarılı imaj yarattı. Oto Eksper Test olarak, dürüstlük ve tarafsız hizmetin sözde kalmadığı, daima bizi tercih eden müşterilerimize en iyi hizmeti sunarak, markamızı daha ileri taşıma hedefindeyiz. Bugüne kadar tek amacımız, kendimizin satın almayacağı aracı başkasına önermemekti. Bu yüzden, gerek çalışmalarımız gerekse tüm referanslarımız ile güven ortamı sağlamayı başardık. İstanbul’da Anadolu yakası ve Avrupa yakası semtlerinde hizmet veren Oto Eksper Test, siz değerli müşterilerimiz için şimdi Bağcılar Oto Ekspertiz hizmetini sunmanın keyfini yaşıyor.

Oto Eksper Test markasının güvencesini taşıyan Bağcılar oto ekspertiz hizmeti ayağınıza kadar getirerek, siz değerli müşterilerimize mobil hizmet sunuyoruz. Bu hizmetimizi  0850 304 10 30 telefon numarasından ya da sitemizde bulunan ONLİNE RAPOR ‘dan form doldurarak, yerinde Bağcılar oto expertiz hizmetimizden faydalanabilirsiz.

NEDEN OTO EKSPERTİZ ?

BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ HİZMET 

Araç alacak müşterilerimizin kaygılarını anlayan tecrübeli ekibimiz ile,söz verdiğimiz bağımsız ve tarafsız hizmet ilkesi sayesinde, araçlarınız emin ellerde.

ARAÇ SATIN ALIRKEN GÜVEN ORTAMI 

Herkes hiç kullanılmamış 0 araç alamamakta, müşteriler ise bütçelerine göre bularak, satın almak için oto ekspertize götürmek istemektedir. Güvenilir bir eksper bulmak isteyen müşteriler, referanslarımız sayesinde bize gelmekte, 2.el araç satın alırken araçlarını bize göstermeden satın almamaktadır. Oto Eksper Test olarak biz de, araç satın alma sürecinizde payımızın olmasından gurur duyuyoruz.

ARAÇ SATARKEN GÜVEN VERMEK 

Araç satmak isteyen müşterilerimiz, ne kadar araçları hakkında doğru beyanlar da verse, satın alacak alıcılar, her ihtimale karşı araçları bir oto eksper hizmeti veren kuruma götürmekte, bazen dürüstlüğü sözde olan anlaşmalı oto eksperler tarafından raporlar dürüst bir şekilde hazırlanmayarak kandırılmaktadır. Bu sektörde, referanslarımızın sağladığı güven ve kalite ile markamız dahilinde raporlanan her eksper raporuna kaşemizi dürüst bir şekilde atmanın gururunu yaşıyoruz.

DOĞRU VE DÜZGÜN KIYASLAMA 

Müşterilerimiz zaman zaman araçlar konusunda kararsız kalmakta, birkaç araç arasında kalarak, doğru aracı satın almak istemektedir. Bu noktada devreye giren, Oto Eksper Test, Müşterilerine detaylı bir inceleme ve kıyaslama raporu sunarak, aklınızda değil evinizin önünde olan aracı bulmak için size destek vermekten gurur duyar.

EKONOMİK ÇÖZÜM 

Müşterilerine sadece bir eksper hizmeti vermekle kalmayan Oto eksper test müşterilerinin bütçelerini düşünerek, istedikleri araçlarda oluşabilecek sorunları/ arızaları testten geçirerek tespit ederek, bunları rapor halinde sunmaktadır.

BAHÇELİEVLER OTO EKSPERTİZ YAPILAN KAPSAMLI KONTROLLER

HEMEN ARA