Araç almak yada satmak isteyen insanların vazgeçilmez arayışı olan oto eksper hizmeti, sektörde yenilikçi firmaların odağı oldu. Eksper hizmetlerinde belli başlı hizmet kalitesi sunan firmaların yanında alanında uzman olmayan, bağımlı eksperlerin sayısı ise gitgide artmakta, araç sahipleri ya da müşteriler çokca mağdur edilmektedir. Müşterilerimizin güvenli oto expertiz hizmeti almasını amaç edinen firmamız, gereken tüm teknolojik alt yapıyı elinde bulundurarak, hizmetlerine sürekli yenilik ekleyerek müşterilere sunduğu “ doğru “ eksper raporları ile güvenlerini kazanmıştır. Oto Eksper Test olarak bu güne kadar sektördeki “güven” imajımızı ileriye götürerek, oto expertiz alanında “ en başarılı marka” olma hedefine doğru ilerlemekteyiz. İstanbul genelinde hizmet veren Oto Eksper, Anadolu yakası ve Avrupa yakası oto ekspertiz hizmetlerine eklediği Bakırköy Oto Ekspertiz ile ister yerinizde isterseniz şubelerimizde oto eksper hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız.

Oto Eksper Test olarak, Bakırköy oto expertiz hizmeti ile eksper hizmetini ayağınıza getirecek bir çözüm sunuyoruz. Oto Eksper Test tarafından güvencesi altında bu hizmetimize, ister 0850 304 10 30 telefon numarasından, isterseniz de  ONLİNE RAPOR ‘dan form doldurarak yerinde Bakırköy oto ekspertiz hizmetimize ulaşabilirsiniz.

BAKIRKÖY OTO EXPERTİZ 

NEDEN OTO EKSPERTİZ ?

BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ HİZMET 

Oto eksper test markasının, kurulduğu tarihten beri “ bağımsız ve tarafsız hizmet” ilkesi hiçbir kurum ve kuruluş için değişmemiştir. Geçmişten bugüne kadar, hiçbir kurum ve kuruluşla bağlantımız ve anlaşmamız bulunmaması, müşterilerimizin bize güven duymasındaki baş nedenlerden biri olmuştur. Biz yalnızca 2.el araç satmak veya almak isteyen ve kendi aracı hakkında bilgi sahibi olmak isteyen müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

ARAÇ SATIN ALIRKEN GÜVEN ORTAMI 

İkinci el araç alımlarında tedirginlik ve  güvensizliğin var olduğu bu günlerde, insanlara göre 2.el araç almak oldukça risklidir. Oto Eksper Test olarak biz, bu güvensizliği ortadan kaldırarak, beğendiğiniz araç hakkında detaylı bir inceleme yaparak, fikir sahibi olmanıza yardımcı oluruz.

ARAÇ SATARKEN GÜVEN VERMEK 

Otomobil sektöründe yapılan hileler,kurnazlıklar nedeniyle insanlar 2.el otomobil alırken tedirginlik yaşamakta ve alacağı aracı kendi istediği oto experlere götürmek istemekte ve satış süreci uzamaktadır. Kurumsallaşmış sektörde başarılı bir duruşu olan Oto Eksper Test, altında raporlar ve sertifikalar müşterilerinize güven verecek, satışa ayırdığınız vakit ise cebinizde tasarruf olarak kalacaktır.

DOĞRU VE DÜZGÜN KIYASLAMA 

Araçlar arasında kıyaslama yapmak isteyen müşterilerimize sunduğumuz bu hizmet, ilk günden bu yana, detaylı oto ekspertiz raporları ile birlikte, araç almak isteyen müşterilerimize kolaylık sağlamış, “ doğru aracı, “ doğru bilgiler” ile almalarına vesile olmuş olmaktan gurur duyuyoruz.

EKONOMİK ÇÖZÜM 

Oto eksper test tarafından müşterilerine sunulan diğer bir yenilikçi hizmet ise, oto ekspertiz hizmetinin yanında, aracın tüm mekanik aksamlarının teste girmesi kontrol edilmesi gibi işlemlerin sonucu olarak, arızalanabilecek ve ilerde sorun çıkaracak noktaları tespit edilmesi ile müşterilerimize ekonomik çözüm sunmaktan mutluyuz.

BAKIRKÖY OTO EKSPERTİZ YAPILAN KAPSAMLI KONTROLLER

HEMEN ARA