BAŞAKŞEHİR OTO EXPERTİZ 

Otomobil sektöründeki 2.el araç alım satım işlemlerinde profesyonel destek almak isteyen insanlar beğendikleri araçları uzman oto eksperlere götürerek, rapora göre satın alma işlemini gerçekleştirmekteler. Ancak, sektörün içindeki bazı dolandırıcı ve başka firmalarla anlaşmalı olan oto expertiz hizmeti veren firmalar tarafından insanlara doğru olmayan eksik expertiz raporları verilmekte, insanlar mağdur edilmektedir. Bu açıdan, Oto expertiz sektöründeki bu “dürüst ve doğrucu”  hizmeti sunabilmek amacı ile kurulan Oto Eksper Test olarak, müşterilerimizin “olumlu” referanslarını edinerek, oto expertiz alanında güvenilir marka imajı yaratmak tek gayemizdir. İstanbul genelinde hizmet veren firmamız, hem anadolu yakası hem de avrupa yakası oto expertiz hizmetlerimizi Başakşehir oto ekspertiz aracılığıyla alabilir, isterseniz mobil oto expertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Başakşehir oto ekspertiz hizmeti, Oto Eksper Test güvencesin altında olup, eksper hizmetindeki kaliteyi üst sıralara taşımak amacıyla, hizmeti ayağınıza kadar getirmektedir. Başakşehir oto expertiz hizmeti ile aracınız için eksper hizmetini ister 0850 304 10 30 hattan isterseniz ONLİNE RAPOR ‘dan form doldurarak yerinde Başakşehir oto ekspertiz hizmetini temin edebilirsiniz.

Başakşehir oto expertiz

NEDEN OTO EKSPERTİZ ?

BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ HİZMET 

Müşterilerimizin güvenini kazanmak, dürüst bir imaj çizmek isteyen firmamız, hiçbir marka, kurum ve kuruluş ile anlaşma içerisine girmemiş, bugüne kadar yalnızca 2.el araç satmak ve almak isteyen müşterilerimize hizmet sunmuştur.

ARAÇ SATIN ALIRKEN GÜVEN ORTAMI 

2.el araç almak konusunda bir çok endişeye sahip olan müşterilerimiz, referanslarımız sayesinde bizi tercih ederek, beğendiği aracı güven problemi yaşamadan, doğru oto eksperiz raporu ile satın almaktadır. Oto Eksper Test olarak satın alacağınız araç hakkında siz değerli müşterilerimize, doğru çıktıları sunarak, en doğru bilgileri vererek fikir sahibi olmanıza yardımcı olmaktan gurur duyarız.  

ARAÇ SATARKEN GÜVEN VERMEK 

Markamız sektörde “ güvenilir ve doğrucu” hizmet politikası ile bilinmekte, referanslarımız ve bizi daha önceden tercih eden müşterilerimizin olumlu yorumları ile araç satmak isteyen müşterilerimiz bizi tercih etmektedir. Markamız tarafından raporlanmış oto expertiz işlemleriniz, size hem zaman hem de müşterileriniz ile aranızda güven bağı kurmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden, araç satarken güven vermek istiyorsanız; oto ekspertiz tercihiniz, rakiplerinizden ayrılmanızın tek yolu “güvenilir oto ekspertiz”   hizmeti sunan Oto Eksper Test olmalıdır

DOĞRU VE DÜZGÜN KIYASLAMA 

Satın almayı düşündüğünüz araç sayısı birden fazla mı? Araçların sahiplerini tanımıyor musunuz? Güven problemi mi yaşıyorsunuz? Tüm bu ihtiyaçlarınızı tek bir oto ekspertiz hizmetinde karşılayabileceğinizi biliyor musunuz?  Oto Eksper Test olarak, almayı düşündüğünüz araçları tek tek inceleyerek detaylı bir ekspertiz raporu çıkartıyoruz, kıyaslayarak sizlere teslim ediyoruz.

EKONOMİK ÇÖZÜM 

Oto eksper test olarak müşterilerimize ekonomik çözümler sunmak adına verdiğimiz hizmet kalitesini bir tık öteye götürecek bir anlayış ile, alacağınız araçları test ederek, satın alma işlemi sonrasında karşınıza çıkabilecek her türlü sorunu önceden tespit ederek raporlandırıyoruz.

BAŞAKŞEHİR OTO EKSPERTİZ YAPILAN KAPSAMLI KONTROLLER

HEMEN ARA