Ekspertiz hizmetleri denilince akla sayısız firmanın geldiği geniş bir hizmet sektörü gelmektedir. Experler işin uzmanı olarak, müşterilerine gerekli bilgi vererek, ilgili konularda destek sağlar. Ancak; Oto xpertiz hizmetlerinde ise durum farklılaşmaktadır. Araç sahipleri yada 2.el araç satın almak isteyen insanlar, güvenilir bir ekspertiz hizmeti bulmakta son yıllarda zorlamaktadır. Oto eksper test olarak, bugüne kadar ki sektördeki yenilikçi ruhumuz ile aldığımız olumlu referanslar ile siz değerli araç sahipleri yada araç sahibi olmak isteyenlere şimdi de Bayrampaşa oto ekspertiz hizmetini sunmaktan gurur duyuyoruz.

Tüm İstanbul’da Avrupa ve Anadolu yakasında bulunduğumuz semtlerde, örneğin Bayrampaşa oto ekspertiz hizmetini Oto Exper Test marka güvencesi ile temin edebilirsiniz. Teknolojik ekipmanlar ile yapılan eksper hizmetlerine yenilikçi bir anlayış ekleyerek mobil expertiz hizmeti sunan Oto Eksper Test ile Bayrampaşa oto expertiz hizmetini sitemizde bulunan ONLİNE form doldurarak yada 0850 304 10 30 numaramızdan arayarak temin edebilirsiniz. 

NEDEN OTO EKSPERTİZ ?

BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ HİZMET 

Oto ekspertiz alanında uzmanlaşmış kadromuzun ve sektörde yenilikçi yaklaşımlarımız sayesinde bugüne kadar bağımsız ve tarafsız oto ekspertiz hizmeti veren tanınmış bir firmayız. Bu açıdan, ilkemiz  “dürüstlük ve bağımsız hizmet ” olduğundan, hiçbir marka veya kuruluşla anlaşmamız yoktur.

ARAÇ SATIN ALIRKEN GÜVEN ORTAMI 

Araç satın almak belirli bir birikim gerektirdiğinden ve satın alma aşamasında rasyonel olarak karar verilmesi gerekmektedir. Araç alacak kişiler güvendiği komşu akraba gibi insanlardan araç satın alarak mağdur olabilir. Bu açıdan, aracı kimden alıyor olursanız olun mutlaka uzman bir ekspertizin görmesinde fayda var. Oto Eksper Test olarak, bugüne kadar yaptığımız oto ekspertiz raporları ile sektörde güven sağlamış bir firmayız.

ARAÇ SATARKEN GÜVEN VERMEK 

Her işte olduğu gibi, bir ürün veya hizmet satarken  alıcı ile güven bağı kurmak çok önemlidir. Bu yüzden, araç satarken vakit ve güven kazanmak isteyen araç sahipleri güvenilir bir oto ekspertiz raporu yaptırarak hem müşterilerine daha fazla güven sağlamak hem de zamandan tasarruf etmektedir. Oto ekspertiz sektöründe “güven” imajı ile bilinen Oto Ekspert Test olarak biz, tüm bu süreçte yanınızda olmaktan gurur duyarız.

DOĞRU VE DÜZGÜN KIYASLAMA 

İnsanlar bazen birçok araç ve marka arasında kararsız kalmakta, bir uzmana danışarak ve detaylı oto expertiz hizmeti alarak, karar verme sürecin de yanında “güvenilir ve tarafsız”  bir expertiz hizmeti görmek isterler. Markamızın sunduğu kıyaslama expertiz raporu ile araçlardan beklentilerinizi en kısa zamanda sonuçlandırmaktayız.

EKONOMİK ÇÖZÜM 

Oto eksper test olarak tek görevimiz oto ekspertiz hizmeti sunmak olduğuna inanmayarak, siz değerli müşterilerimize daha sonra araçta çıkabilecek tüm sorun ve problemleri daha önceden tespit ederek, doğru bir satın alma kararınızda yanınızda olmaktan dolayı sevinçliyiz. 

BAYRAMPAŞA OTO EKSPERTİZ YAPILAN KAPSAMLI KONTROLLER

HEMEN ARA