BEŞİKTAŞ OTO EKSPERTİZ 

Beğendiğiniz bir araç mı var? Aracın sahibini tanımıyor musunuz? Güvenilir bir oto ekspertiz mi arıyorsunuz?

Tüm bu sorularınızın cevabını, kusursuz, profesyonel , son teknoljik ekipmanlarıyla beraber uzman kadrosu olan Oto Eksper Test hizmetlerinde bulacaksınız. Oto eksper hizmetlerinde; arabanın kusurlu olup olmadığı, kusurluluk derecesinin tespit edilmesi, kaza geçmişi gibi birçok inceleme ile detaylı bir ekspertiz raporu sunulmaktadır. Beşiktaş oto ekspertiz ile aracınızı gerçek değerinde satın almanızı garanti ediyoruz. Oto Expert Test olarak, bugüne kadar ekspertiz raporu hazırladığımız yüzlerce müşterilerimizin memnuniyeti en büyük referansımızdır.

İstanbulda Anadolu ve Avrupa kıtasında bir çok şubemizle birlikte, Beşiktaş oto ekspertiz olarak Beşiktaş’ta Oto Eksper Test markasının güvencesi ile araçlarınızın ekspertiz raporu en kısa sürede teslim edilmektedir. Online Rapor sistemi ile sektörde farkını gösteren Beşiktaş Oto ekspertiz ile her zaman yenilikçi çözümlerimiz sayesinde müşterilerimizin gülen yüzü oluyoruz. Oto Eksper Test ile sizde çağın gereksinimlerini yakalamış, güvenilir bir ekspertiz raporu için hemen0850 304 10 30 hattan bizlere ulaşabilirsiniz.

BEŞİKTAŞ OTO EKSPERTİZ 

NEDEN OTO EKSPERTİZ ?

BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ HİZMET 

Oto ekspertiz sektöründe, objektif yaklaşımı ile güçlü, güvenilir ve tarafsız sadece siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanan kurumsal bir firmayız.

ARAÇ SATIN ALIRKEN GÜVEN ORTAMI 

2.el araç satın almak, şans işine bırakılmayacak kadar önemli ve dikkat gerektiren bir iştir. Firmamızdan ekspertiz hizmeti alıp, aracınızın anahtarını teslim aldığınız andaki gülümsemeniz ve memnuniyetiniz bizim tek amacımızdır.

ARAÇ SATARKEN GÜVEN VERMEK 

Aracınızı satarken, düzenlediğimiz detaylı sertifikalı ve markamızın imzasını taşıyan ekspertiz raporu ile müşterilerinize güven veren bir firma olabilirsiniz. Sizde firmanızın güvenine güven katabilirsiniz.

DOĞRU VE DÜZGÜN KIYASLAMA 

Alacağınız aracın marka ve modelinde sizde kararsız kaldı iseniz, sizin için sunacağımız kıyaslama amaçlı oto ekspertiz raporu ile araçlar hakkında detaylı bilgi alarak, araçlar arasında en ideal kararı verebilirsiniz.

EKONOMİK ÇÖZÜM 

Oto eksper test  ile teknik bilgisi yetersiz servislere gereğinden fazla ücret ödemeden, oto ekspertiz raporunun yanında sunulacak detaylı araç inceleme ve ilerde sorun çıkarabilecek mekanik aksamların tespiti ile, aracı satın almanızda fikir sağlayacak raporu ekonomik hizmet güvencesi ile sunuyoruz.

BEŞİKTAŞ OTO EKSPERTİZ YAPILAN KAPSAMLI KONTROLLER

HEMEN ARA