BEYKOZ OTO EXPERTİZ 

Türkiye’de sıfır araçların 2.el araçlara göre pahalı olduğu kaçınılmaz bir gerçek. Daha önceden bayan ya da erkek fark etmeksizin kullanılmış araç satın almak ciddi bir şüphe duygusuna neden olmaktadır. Alacağınız aracın sahibi ne kadar kaza yok, boya yok, aracın enjektörleri gaz filtresi bile değişmedi tertemiz dese de nihayetinde aracını satarak para kazanacağı için güven problemi yaşanmaktadır. Aracın sahibi doğru söylüyor bile olsa mutlaka almak istediğimiz 2.el aracı oto ekspertiz servislerine götürmekte fayda var. Ancak tüm süreç elbette burada bitmemekte, alanında uzman olmayan oto ekspertiz firmaları, yanlış raporlar vermekte yada satıcı ile anlaşarak alıcıya yanlış düzenlenmiş rapor teslim etmektedir. Bu nedenle, 2.el araç satın alırken birikimlerinizin boşa gitmesini istemiyorsanız, oto ekspertiz hizmeti alırken mutlaka sektörde tanınmış, şikayeti olmayan markaları tercih ediniz. Oto Eksper Test olarak bu sektöre girdiğimiz ilk günkü “güven” imajı yaratarak mağdur müşteri sayısını gitgide azaltmaktır. Beykoz oto ekspertiz hizmeti gibi birçok ilçede İstanbul geneli  Anadolu yakası ve Avrupa yakası oto ekspertiz hizmetlerini müşterilerimize sunmaktan gurur duyarız.  

Oto Eksper Test  şimdide Beykoz oto ekspertiz hizmetini siz değerli müşterilerimizin ayağınıza kadar getirmekteyiz, mobil expertiz hizmetimizden faydalanmak için ister 0850 425 22 00 hattan isterseniz ONLİNE RAPOR ‘da bulunan formu doldurarak sizde  Beykoz oto ekspertiz hizmetimizden yaralanabilirsiniz.

Beykoz oto ekspertiz hizmeti

NEDEN OTO EKSPERTİZ ?

BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ HİZMET 

Oto expertiz hizmetleri verdiği hizmet gereği “dürüst bağımsız ve tarafsız hizmet” sunması halinde güvenilir olabilir. Bu nedenle, verdiğimiz hizmet hakkında müşterilerimizin aklında “ACABA” verdiği oto ekspertiz raporuna güvenebilir miyim? Tarzında bir soru kalmaması için, hiçbir kurum ve kuruluşla iş anlaşması yada bağlantımız yoktur.

ARAÇ SATIN ALIRKEN GÜVEN ORTAMI 

2.el araç satın alırken elbette aracın daha önce kazasının olup olmadığını, değişen parçaların tespitinin yapılması için ancak ve ancak alanında uzman oto ekspertiz raporunu görmek gerekmektedir. Bu nedenle, 2.el araçları satın alırken hem birikiminizi boşa harcamamak için hem de zaman kaybınızın olmaması için mutlaka “tarafsız” bir oto eksper hizmeti veren firmaya götürmeniz gerekir.  Ekspertiz hizmeti sektöründe bugüne kadar ki “müşteri ve satıcı arasında adil hizmet” anlayışımız kurulduğu günden bu yana devam etmektedir.Oto Eksper Test olarak alacağınız 2.el araç hakkında “doğru” bilgileri vermenin sevincini yaşıyoruz.

ARAÇ SATARKEN GÜVEN VERMEK 

Araçlarınıza alacağınız her oto ekspertiz raporu ne yazık ki müşteriye güven vermemektedir. Ekspertiz raporunu aldığınız markanın bugüne kadar şikayet alıp almaması, raporda yazan bilgilerden daha önemlidir. Bu nedenle, Hizmet vermeye başladığımız günden bu yana başarılı bir marka yaratma gayesi ile “ güven” odaklı imaj yaratmak istedik. Bugüne kadar binlerce araca eksper hizmeti verip hiçbir şikayetimizin bulunmaması nedeniyle hedefinize bizimle ulaşabilirsiniz.

DOĞRU VE DÜZGÜN KIYASLAMA 

Eksper alanında uzmanlaşmamıza dayanarak, aynı anda beğendiğiniz tüm araçlara model cins fark etmeksizin oto eksper raporu hazırlayarak, araçlar arasında kolay bir tercih yapmanızı sağlarız.

EKONOMİK ÇÖZÜM 

Oto eksper test sadece araçlarınıza ekspertiz yapmanın haricinde, mutlu müşteri sayımızı genişletmek amacıyla araçlarınıza belirli testler yaparak, ilerde karşınıza çıkacak sorunları saptar.

BEYKOZ OTO EKSPERTİZ YAPILAN KAPSAMLI KONTROLLER

HEMEN ARA