BEYLİKDÜZÜ OTO EXPERTİZ 

Oto expertiz; sıfır ya da 2.el alacak araç sahiplerine, araçların oto robotlar ve birtakım yapılacak testler ile araç hakkında detaylı bilgi edinerek, kaza geçmişi, hasar veya arızalanma nedenlerinin kontrol edilmesi işlemidir. Oto expertiz hizmetindeki sektör açığını fark ederek, kaliteli ve güvenilir hizmetimiz ile müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Araç sahipleri yada 2.el aracı satın alacak müşterilerin bize getirdiği aracı sanki kendimiz alıyormuş titizliğiyle inceleyerek, müşterilerimize detaylı bir rapor sunmaktayız. Bugüne kadar , Oto Eksper Test olarak ilkemiz “ orijinal ürün temini ve birebir değişim garantili hizmet “ vermektir. Almış olduğumuz olumlu referanslar ile, oto expertiz sektöründe yerini sağlamlaştıran firmamız, İstanbul genelinde Anadolu yakası ve Avrupa yakası oto ekspertiz hizmetlerini sunarak, Beylikdüzü oto expertiz hizmetini de siz değerli müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için hazırladık.  Oto Eksper Test marka güvencesi ile,  Beylikdüzü oto ekspertiz hizmetimizi siz değerli müşterilerimizin ayağınıza kadar getirmekten onur duyarız. Oto Eksper Test hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz 0850 425 22 00 numaralı hattan ya da websitemizin ONLİNE RAPOR ‘dan form doldurarak Beylikdüzü  oto ekspertiz hizmetinden faydalanabilirsiniz.

BEYLİKDÜZÜ OTO EXPERTİZ 

NEDEN OTO EKSPERTİZ ?

BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ HİZMET 

Müşterilerimizin güveni bizim için her zaman kazanacağımız paradan daha önemlidir. Kurulduğumuzdan bu yana Oto eksper test markası hiç bir marka, kurum ve kuruluş ile anlaşma yapmamamıştır. Oto ekspertiz işlerimizi bağımsızlık ve tarafsız hizmet olarak belirlediğimiz temel ilkelerimiz dahilinde yapmaktayız.

ARAÇ SATIN ALIRKEN GÜVEN ORTAMI 

Araç satmak isteyen kişiler, elbet doğru olmayan beyanlar ve iddalar da bulunabilirler, çünkü her araç sahibi satış işleminden bir para kazanacaktır. Bu açıdan, Tanıdık olsun olmasın, 2.el araç satın almak sorumlululuk gerektiren riskli bir iştir. Oto Eksper Test  tarafından yapılan detaylı oto expertiz raporu ile alacağınız araç hakkında her türlü bilgiyi en kısa zamanda tarafsız bir şekilde edinebilirsiniz.

ARAÇ SATARKEN GÜVEN VERMEK 

Markamızın bugüne kadar ki müşteri portföyü ve hizmet kalitemizin bilinirliği açısından, araçlarınızı satarken güven vermek istiyorsanız, Oto Eksper Test tarafından detaylı hazırlanmış bir oto ekspertiz raporu ile müşterilerinize güven verebilir, satışlarınızı” sağladığımız” güven ile arttırabilirsiniz.

DOĞRU VE DÜZGÜN KIYASLAMA 

İki yada üç araç mı bakıyorsunuz? Bu araçların arasında mı kaldınız? Beğendiğiniz ve almayı düşündüğünüz araç için detaylı bir oto ekspertiz hizmeti ile, alacağınız araçlar arasında doğru ve düzgün kıyaslama şansını elde edersiniz.

EKONOMİK ÇÖZÜM 

Oto eksper test diğer oto expertiz  yapan firmalar gibi sadece ekspertiz yapmaz. Bizi tercih eden tüm müşterilerimizin beğendiği araçları belirli bir takım test işlemlerinde inceleyerek, size daha sonra masraf çıkarabilecek parçaları belirleyerek, doğru karar verme sürecinizde yanınızda olmaktadır.

BEYLİKDÜZÜ OTO EKSPERTİZ YAPILAN KAPSAMLI KONTROLLER

HEMEN ARA