İkinci el araç satın almadan mutlaka aracı oto ekspertize kontrol ettirmek ilerde olası sorunlardan sizleri koruyacaktır. Siz değerli müşterilerimiz beğendiğiniz aracı dış görünüşü ile değerlendirip almak isteyebilirsiniz. Ancak, Oto Eksper Test olarak biz, yıllanmış oto ekspertiz deneyimimiz , uzman kadromuz ve son teknoloji sistemlerimizde o araçta oluşan tüm geçmiş kazalar ve hasaları tespit ederek, araca daha fazla para ödemenizi engelleriz. Biz Oto Eskper Test, siz aracın dışıyla ilgilenirken biz aracın tüm iç özelliklerini dikkate alarak siz değerli müşterilerimize “eksiksiz ve tarafsız” bir şekilde oto ekspertiz raporunu sunmaktan gurur duyarız.  Oto Eksper Test, araçtaki a’dan z’ye tüm noktaları kontrol ederek, tüm kusurları belirler ve bunlar detaylı ekspertiz raporuna kaydeder. İstanbul’da Avrupa ve Anadolu yakası oto ekspertiz hizmeti sunan Oto Ekspert Test, bostancı oto expertiz hizmetini de sunmaktadır. Beğendiğiniz ya da alacağınız araç İstanbul’da Gaziosmanpaşa’da siz Ankara’da mısınız? bostancı oto ekspertiz olarak biz, aracın satıcısı ile irtibata geçerek, aracı ekspertize sokar ve tüm “oto ekspertiz raporunu” sizlere hızlı bir şekilde iletiriz.

 

 

Oto Eksper Test olarak bostancı oto ekspertiz hizmetlerimiz bir telefon kadar uzağınızda olup 0850 304 10 30  veya ONLİNE RAPOR 'dan form doldurarak bostancı oto ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.  

 

NEDEN OTO EKSPERTİZ ?

BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ HİZMET 

Sektör ne olursa olsun elbette her müşteri bağımsız ve tarafsız hizmet almak ister. Bu nedenle, 2.el gibi önemli bir sektörde müşterilerimizin güvenini ancak ve ancak “bağımsız ve tarafsız” hizmet sözü ile sağlayabileceğimizin farkındayız.

ARAÇ SATIN ALIRKEN GÜVEN ORTAMI 

2.el araç satın almanın neredeyse şansa bırakılmayacak kadar mühim bir konu olduğunu bilmeyen yoktur. Yıllardır biriktirdiğiniz parayı, güvenmediğiniz bir satıcının aracını almak için ödemezsiniz. Bu nedenle, 2. El araç satın alırken, sektördeki yıllanmış deneyimimizden faydalanarak, en doğru aracı satın alabilirsiniz.

ARAÇ SATARKEN GÜVEN VERMEK 

Araç satmak çok zahmet gerektiren bir iş olduğunun farkındayız. Eğer aracınızı acil bir şekilde satmak istiyorsanız, müşteriye güven vermek zorundasınız. Oto Eksper Test bugüne kadar ki edinmiş olduğu “ güvenilir” firma imajı ile verdiğimiz oto ekspertiz raporları sayesinde satış süreniz kısalacak müşteriye güven sağlayacaksınız

.

DOĞRU VE DÜZGÜN KIYASLAMA 

Alacağınız araç kaç adet olursa olsun, hepsinin oto ekspertiz raporunu size ileterek, içlerinde en doğru ve düzgün kıyaslama yaparak, seçmenize yardımcı oluyoruz.

 

EKONOMİK ÇÖZÜM 

Oto eksper test, ekonomik çözümlerle müşterilerin daima yanında olarak, araçlara ekspertiz raporunun yanında müşterilerimizin karşısına sonradan çıkabilecek tüm noktaları rapor etmekteyiz.

 

 

HEMEN ARA