BÜYÜKÇEKMECE OTO EXPERTİZ 

Günümüzde 2. el araçlar her kesimden insanımıza hitap ettiğinden dolayı, araç satın alacak kişiler ise gerek vakit yetersizliğinden gerekse yoğun iş temposundan dolayı araçları uzman ekspertize göstermeden satın alıyor ve sonra araç pert olarak sorun çıkartmaktadır. Dolayısı ile 2.el araç satın alacaksanız mutlaka oto ekspertizlere göstermeniz hem sizin cebinizi korur hem de zamanınızı. Uzman oto ekspertizler araçtaki tüm değişen parçaları kazaları belirleyerek siz 2.el araç satın alacakların daha fazla miktar ödemesine engel olur. Bu nedenle, sektördeki boşluğu güvenle dolduran Oto Eksper Test olarak bizlerin tek amacı, bağımsız ve tarafsız hizmet sunmaktır.

İstanbul geneli Anadolu yakası ve Avrupa oto ekspertiz hizmetleri dahilinde Büyükçekmece oto ekspertiz hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Büyükçekmece oto ekspertiz hizmetimizi ayağınıza kadar getirerek, araçlarınızı kontrol ediyoruz. Siz de Büyükçekmece oto ekspertiz hizmetlerimize 0850 304 10 30numaralı telefondan ya da  ONLİNE RAPOR ‘dan form doldurarak ulaşabilirsiniz.  

BÜYÜKÇEKMECE OTO EXPERTİZ 

NEDEN OTO EKSPERTİZ ?

BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ HİZMET 

Araçlarınızı bağımsız ve tarafsız hizmet vermeyen kurum ve kuruluşlara emanet ettiğiniz zaman mağdur edilmemeniz şansınızdandır. Bu nedenle, Oto eksper test olarak hiç bir kuruluşla bağlantımız kurmamaktayız.

ARAÇ SATIN ALIRKEN GÜVEN ORTAMI 

2.el araç satın almadaki riski %1 e indiren Oto Eksper Test ile alacağınız her araca damgamızı vuruyoruz.

ARAÇ SATARKEN GÜVEN VERMEK 

İnsanlar bir hizmet yada ürün satın alırken verdikleri paranın karşılığını elbette görmek ister. Özellikle bu ürün bir araç ise, dikkatli adım atmak isteyen müşterilerinize Oto Eksper Test markası güvencesi altında vereceğini oto ekspertiz raporu ile güven sağlayabilirsiniz.

DOĞRU VE DÜZGÜN KIYASLAMA 

Almayı düşündüğün her araç için ayrı bir oto ekspertiz raporu hazırlayarak, araclarınız arasında kıyaslama yaparsınız ve doğru aracı seçersiniz.

EKONOMİK ÇÖZÜM 

Oto ekspertiz hizmetinin yanında müşterilerine sunduğu detaylı teknik inceleme raporu ile müşterilerine daima ekonomik çözümler sunan Oto Ekspertiz olarak biz, her an yanınızdayız.

BÜYÜKÇEKMECE OTO EKSPERTİZ YAPILAN KAPSAMLI KONTROLLER

HEMEN ARA