DAVUTPAŞA OTO EXPERTİZ 

2.el araç almak isteyen insanlar, genellikle beğendikleri arabalara ayıracak vakitleri olmadığından dolayı, bunalıyor ve satıcının sözüne güvenerek araçları noterde hemen parasını ödeyerek satın alıyorlar. Eğer çok şanslı bir insan değilse müşterimiz, ne yazık ki tüm sorunlar arızalarla en kısa zamanda yüz yüze geliyor. Aslında mesele bu ödemeden sonra başlıyor, kısa bir süre sonra tekleyen yada stop eden araçları oto tamircisine götürdüğünüzde tüm acı gerçeği öğreniyorsunuz. Aracınızı alıp oto ekspertize soktuğunuzda elinize gelen oto ekspertiz raporuna bakakalmak istemiyorsanız, kesinlikle aracınızı bir oto ekspertize götürmeden satın almamanız gerekiyor. Ola ki aldığınız aracı ilerde satmak istediğinizde ne yazık ki aldığınız fiyattan daha düşük bir fiyat veriliyor ve ciddi zararlara uğruyorsunuz. Önlemini baştan almak isteyen müşterilerimiz, olumlu referanslarımızdan duydukları ve araştırdıkları bilgilerle bize gelerek alacakları araç hakkında detaylı “ oto ekspertiz” raporunu teslim alarak, aracı satın alıyor ve Oto Eksper Test sayesinde evine mutlu dönmektedir.

Sizlerde alacağınız 2. El araçları önceden inceletip, tanıyıp ve aracın değeri olan ücreti ödemek istemez misiniz ? Bu amaçla, Oto Eksper Test olarak biz, son teknoloji ekipmanlarımız ve uzman kadromuz ile kısa sürede oto ekspertiz raporunuzu teslim etmenin sevincini yaşıyoruz.  Oto Eksper Test olarak bugüne kadar hedeflediğimiz “müşteri odaklı güven “ve “tarafsız hizmeti” sağlamak oldu. İstanbul geneli  Anadolu yakası ve Avrupa yakası oto ekspertiz hizmetlerine eklediğimiz Davutpaşa oto ekspertiz ile araçlarını eksper hizmetinde inceletebilirsiniz.

Oto Eksper Test’in marka güvencesi altında olan Davutpaşa oto expertiz hizmetimizi ayağınıza kadar getirmekten gurur duyuyoruz. Davutpaşa oto expertiz hizmetimize isterseniz 0850 425 22 00 hattan isterseniz de sitemizden formu doldurarak araçlarınızı güvenle bizlere teslim edebilirsiniz.  

NEDEN OTO EKSPERTİZ ?

BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ HİZMET 

Oto ekspertiz sektörü yapısı gereği “güvenilirliği” sorgulanan bir hizmettir. Bu nedenle, Müşterilerimizin aklında soru işaretleri kalmaması adına, Oto eksper test olarak biz, bugüne kadar hiç bir kuruluşla bağlantı kurmadık.

ARAÇ SATIN ALIRKEN GÜVEN ORTAMI 

Günümüzde bir çok sahtekar insanın araç sattığınızı varsayarsak, paramızı korumak amacıyla 2.el araç alırken mutlaka bir Oto Eksper Test hizmeti satın almamızda fayda var.

ARAÇ SATARKEN GÜVEN VERMEK 

Son yıllarda, pert araçların kusurları gizlenerek oto ekspertiz raporunda “olumlu” sonuç çıkan araçlar yüzünden insanlar artık araba satışında hiçbir satıcıya güvenmiyor. Bu nedenle, Müşteriniz ile aranızda kuracağınız samimi diyaloğun yanında sunacağınız oto ekspertiz raporu ve sertifikalarımız sayesinde markamızın güvencesini kullanarak satışlarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz.

DOĞRU VE DÜZGÜN KIYASLAMA 

Bugüne kadar vermiş olduğumuz tüm oto expertiz hizmetlerimiz, beğendiğiniz ve satın almak istediğiniz araçlar hakkında doğru ve düzgün kıyaslama yapmanızı sağlayacaktır.

EKONOMİK ÇÖZÜM 

Oto eksper test sadece araçlarınız için oto ekspertiz hizmeti sunmakla kalmayıp ek olarak araçlarınızı muayene ederek, ilerde arızalanacak parçalar yada aksamları raporda detaylıca belirtmekteyiz.

AVCILAR OTO EKSPERTİZ YAPILAN KAPSAMLI KONTROLLER

HEMEN ARA