ESENLER OTO EXPERTİZ  

Paranızı mı biriktirdiniz? 2.el araç satın almak istiyorsunuz ve beğendiniz ama İstanbul’da mı?  İstediğiniz araba İstanbul’da ancak siz İzmir’de mi yaşıyorsunuz? Hayalinizdeki arabayı bize telefon ederek satıcı ile iletişim kurmak suretiyle, araç hakkında tüm bilgileri oto ekspertiz raporu ile siz değerli müşterilerimize iletiyoruz. Araç satın almanın zor ve dikkat gerektiren bir iş olduğunun farkındayız. Hiçbirimiz değerinden daha fazla bir ücretle araç satın almak istemeyiz. Bu nedenle, Oto eksper Test  olarak bizim temel ilkemiz “ dürüstlük ve tarafsızlık” olarak çıktığımız bu yolda, markalaşarak sektöre imzamızı atmış bulunmaktayız.  Oto Eksper Test olarak tek gayemiz güven ortamında araçlarınızı bize emanet edip, sonucu beklemenizdir. İstanbul genelinde hizmet veren ve Anadolu yakası ve Avrupa yakası oto ekspertiz hizmetleri dahilinde Esenler oto ekspertiz hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.  

Oto Eksper Test markasının güvencesinde olan Esenler oto ekspertiz hizmeti ayağınıza kadar getirmektedir. Esenler oto ekspertiz hizmetlerine ulaşmak için   ister 0850 304 10 30hattan isterseniz de ONLİNE RAPOR ‘dan formu doldurduğunuzda size uzman ekibimiz dönecektir.

Esenler oto ekspertiz

NEDEN OTO EKSPERTİZ ?

BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ HİZMET 

Mutlu müşteri portföyümüzü bugüne kadar vermiş olduğumuz bağımsız ve tarafsız hizmete borçlu olduğumuzu biliyoruz.

ARAÇ SATIN ALIRKEN GÜVEN ORTAMI 

2.el araç satın alırken, güven problemi var ise, mutlaka Oto Eksper Test’e getirin tüm soru işaretlerini kafanızdan kaldıralım.

ARAÇ SATARKEN GÜVEN VERMEK 

Otomobil alım satım belirli bir vakti alarak elbette emek harcanması gerekir. Bugüne kadar ki deneyimlerimiz şunu gösterdi ki, satıcı arabasını satarken sunduğu oto ekspertiz raporu ile alıcıya güven aşılamaktadır. Bizim hazırladığımız oto ekspertiz raporu ile bugüne kadar hiçbir müşteri mağdur olmamıştır.

DOĞRU VE DÜZGÜN KIYASLAMA 

Almak istediğiniz araçların sayısı önemli değil. Oto Eksper Test’e getireceğiniz beğendiğiniz araçlara oto ekspertiz raporu hazırlarken aynı zamanda araçlar arasında da kolayca kıyaslama yaparak aracınıza karar verebilirsiniz.  

EKONOMİK ÇÖZÜM 

Oto eksper test  bugüne kadar müşterilerine en uygun fiyatta en kaliteli hizmeti sağlamak sureti ile, ekonomik çözümlerini daima müşterilerine sunar. Örnek vermek gerekecek olursa, Aracınıza sadece oto ekspertiz raporu oluşturulmaz aynı anda aracınız incelenerek olabilecek sorunlar tespit halinde sizlere bildirilir.

ESENLER OTO EKSPERTİZ YAPILAN KAPSAMLI KONTROLLER

HEMEN ARA