ESENYURT OTO EXPERTİZ 

Türkiye’de 2.el araçların satışının bir hayli zor olduğunu hepimiz iyi biliyoruz. Daha önceden kullanılmış 2.el arabaları satın almak konusunda müşterilerin ciddi bir tedirginliği vardır. Çünkü ;araç almak için yıllarca biriktirdiğiniz hatta kredi çekip borçlandığınız gerçeği insanları araç satın alma süreçlerinde strese sokabiliyor. Her ne kadar beğendiğiniz aracın sahibi aracım tamir görmedi, kazası yok dese de, her ihtimale karşı bir oto ekspertize götürmeniz yine sizin yararınıza olacaktır.

Oto Eksper Test, bugüne kadar uzmanlık alanında markasını sektörde başarılı bir şekilde tanıtmış binlerce araç testi yaparak dürüstlük ve şeffaflığın ne kadar önemli olduğunu göstermiştir. Tarafsızlık ve dürüstlük ilkesini kendine yön çizen Oto Eksper Test, hiçbir marka veya kurumla anlaşmayarak yoluna devam etmiştir. Mutlu müşterilerimiz ve olumlu referanslarımız sayesinde her geçen gün müşterilerimize hizmet alanımızı genişletmekteyiz. İstanbul’da Anadolu yakası ve Avrupa yakası semtlerinde hizmet veren Oto Eksper Test, siz değerli müşterilerimize şimdi de Esenyurt Oto Ekspertiz hizmetini sunmanın gururunu yaşıyor. 

Esenyurt oto ekspertiz hizmetlerimize 0850 304 10 30 numaralı hattan isterseniz de ONLİNE RAPOR ‘dan form doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Esenyurt oto ekspertiz hizmetimiz dahilinde tüm hizmetlerimiz Oto eksper test güvencesi altında gerçekleşir .

ESENYURT OTO EXPERTİZ 

NEDEN OTO EKSPERTİZ ?

BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ HİZMET 

Oto ekspertiz hizmeti sektörü ne yazık ki bazı bilinçsiz deneyimsiz taraflı firmaların iş yapması ile kötülenerek, oto ekspertiz hizmeti veren firmalar zan altında bırakılmaktadır. Bu firmaların çoğu galeri yada şahıslarla anlaşarak insanları mağdur etme sureti ile kandırılmaktadırlar. Oto Eksper Test, piyasada ki bu tarz iş bilmez insanların daha fazla iş yapmasını yani insanları mağdur etmesini engelleyecek bir sistem kurarak, oto ekspertiz sektöründe lider konuma yükseldik. Oto ekspertiz hizmetimiz daima bağımsız ve tarafsızdır.

ARAÇ SATIN ALIRKEN GÜVEN ORTAMI 

Oto Ekspertiz hizmeti verdiğimiz Türkiye pazarında, araç alım satımlarında güvenin ne denli önemli olduğunu bilmeyen yoktur. Bizde Oto Eksper Test olarak, hiçbir kurum ve kuruluşla anlaşma yapmayarak sahip olduğumuz “lider konumunu” ve güvenilir marka imajını zedelemek istemeyiz.

ARAÇ SATARKEN GÜVEN VERMEK 

2.el araçlarını satmak isteyen araç sahipleri, daha fazla para kazanma kar yapma gibi nedenlerden dolayı, ne yazık ki araçlardaki hasarı gizleyerek doğru olmayan ifadelerde bulunabilirler. Araç alım satımlarında yüksek Mevlalar döndüğünden dolayı ne yazık ki alım satım işlerine hile karıştırılmaktadır. Bunlara mahal vermemek amacıyla, Oto Eksper Test, oto ekspertiz sektöründe kendini belirli bir seviyeye çıkararak, tüm müşterilerinden olumlu referanslar almayı başarabilmiş bir firmadır. Oto Eksper Test  tarafından yapılacak tüm detaylı oto expertiz raporunuz sayesinde almayı düşündüğünüz araç veya araçlar hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri size sunmaktayız.

DOĞRU VE DÜZGÜN KIYASLAMA 

Almayı düşündüğünüz araçlar arasında doğru ve düzgün kıyaslama ancak Oto Eksper Test aracılığıyla yapılmalıdır.

EKONOMİK ÇÖZÜM 

Oto eksper test bugüne kadar hizmetlerinde ekonomik çözüm amacıyla sunmuş, hizmetlerine bir yenisini daha eklemiştir. Aracınız oto ekspertiz raporu hazırlanırken, bir yandan da aracınız incelenerek araçta muhtemel sorunar tespit edilir.

ESENYURT OTO EKSPERTİZ YAPILAN KAPSAMLI KONTROLLER

HEMEN ARA