EYÜP OTO EXPERTİZ  

Oto Eksper Test olarak tek İstanbul geneli  Anadolu yakası ve Avrupa yakası oto ekspertiz hizmetlerimize Eyüp oto ekspertiz hizmetini eklemiş bulunmaktayız. Eyüp oto ekspertiz hizmetimize ulaşmak ve aracınızı ekspertize sokmak istiyorsanız 0850 304 10 30 telefon numaralı hattan ya da ONLİNE RAPOR 'dan form doldurabilirsiniz.  Eyüp oto ekspertiz hizmetimiz Oto eksper Test markası imzası altında garantilidir.

Otomobil almak isteyen tüm müşterilerimiz gibi elbette siz de uzun ömürlü bir araç alarak, sorunsuz bir sürüş keyfi yaşamak istiyorsunuz. Ancak, 2.el gibi araçlar başkaları tarafından kullanıldığı için, 0 araç gibi olmayacaktır. Beğendiğiniz araç beklide defalarca kaza yapmış belki de mekanik parçaları değişmiştir. Aracını satmak isteyen her insan gibi satıcılar bazen gerçeği gizleyerek sizi kandırmak isteyebilir. Bu sebepten ötürü, Oto Eksper Test olarak siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirmek bizim görevlerimiz arasındadır. Kurulduğumuz günden bu yana, hiçbir müşterimizi mağdur etmemiş, dürüstlük tarafsızlık ve bağımsızlık vizyonumuzdan asla vazgeçmedik.

EYÜP OTO EXPERTİZ  

NEDEN OTO EKSPERTİZ ?

BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ HİZMET 

Bugüne kadar vizyonumuz olan “bağımsız ve tarafsız hizmet” anlayışımızı hiçbir firma ya da kurumla anlaşmayarak kanıtladık. Oto Eksper test olarak, tüm ekspertiz işlerimizi profesyonel bir şekilde “dürüstlük” ilkemiz ilkemize zarar vermeden tamamlarız.  

ARAÇ SATIN ALIRKEN GÜVEN ORTAMI 

2.el araç satın almak ciddi bir araştırma süreci yapmanızı gerektirmektedir. İncelemeden yada oto eksperine götürmeden alacağınız her araca değerinden fazla para verme olasılığınız bir hayli yüksektir. İlerde satmak istediğiniz zaman, araçta kaza geçmişleri, boyalar hatta yedek parça değişimlerini duymanızda kaçınılmaz bir gerçek olacak. Bu nedenle, alacağınız aracın sahibini tanıyor olun veya olmayın mutlaka, aracınızın kontrollerini dürüstlüğü ilke edinmiş oto eksperlere götürerek inceletmelisiniz. Baktırmadığınız her aracın, ilerde arızalanacak parçaları hayatınıza mal olabilir, veya can kayıplarına yol açabilir. Bu nedenle, Oto Ekspertiz hizmetinde “ dürüst ve güvenilir” marka imajımız sayesinde, araç satın alırken güven problemi yaşamayacağınızı garanti ederiz.

ARAÇ SATARKEN GÜVEN VERMEK 

Aracınızı satmak istiyorsunuz ancak müşteriniz doğal olarak tedirgin davranıp emin olamıyor. Bu nedenle, Aracınıza marka hizmeti tescil edilmiş  oto ekspertiz hizmeti veren bir firmadan oto expertiz hizmeti almanız ile müşterilerinizin güvenini kazanabilirsiniz.

 

 

EYÜP OTO EKSPERTİZ YAPILAN KAPSAMLI KONTROLLER

 Tramer ve 5664 Sorgulama

 Kompresyon Test 

 Vites ve Debriyaj Kontrol

 Klima Kayış Kontrol

 Lokal Boya Tespiti 

 Elektrik ve Elektronik Kontrol  

 Kaporta Hasar Kontrolü

 Egzoz Sistemi Kontrol 

  Araç İçi Güvenlik Test  

  Km Tespiti  

  Yanal Kayma Test

  Patinaj Sistemi Test

  Mekanik Fren Test 

  Elektronik Fren Test 

  Süspansiyon Test  

  Dyno Test  

 Soğutma Sistemi Test

 Beyin Arızı Tespiti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HEMEN ARA