FATİH OTO EXPERTİZ 

Oto eksper test, ileri teknolojik teknik cihaz ve oto ekipmanları ile siz değerli ikinci el araç satın almak isteyen yada satmak isteyen müşterilerimiz için eksiksiz bir şekilde araçları test ederek, “detaylı oto ekspertiz raporu” düzenlenmektedir. Türkiye’nin öncü oto expertiz hizmetlerinden biri olan Oto Eksper İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakası oto ekspertiz hizmeti vermektedir.

Biz, oto eksper test olarak bünyemize siz müşterilerimize her an yakın olmak vizyonu ile şimdi de Fatih oto expertiz olarak yanınızdayız. Oto eksper test, yerli ve ithal araçlar için alım satım öncesinde müşterinin talepleri doğrultusunda oto expertiz raporunu “güvenilir, tarafsızlık” sözümüz ile hızlı bir şekilde raporlamaktayız. Oto Eksper test, tek bir uzmanlığa yönelmiş olup, araç tamiri, galericilik( alım-satım) veya aracılık gibi hizmetleri sunmamaktadır. Oto Eksper Test oto expertiz sektöründe yüzlerce mutlu müşterisi ile  güven sağlamıştır.

Oto Eksper Test olarak fatih oto ekspertiz hizmetimize 0850 304 10 30 hattan yada ONLİNE RAPOR ‘ ile sitemizden form doldurarak ulaşabilirsiniz. Fatih oto ekspertiz hizmetimiz Oto eksper test güvencesi altında gerçekleşecek olup, tüm oto ekspertiz raporunuz eksiksiz teslim edilir.

NEDEN OTO EKSPERTİZ?

BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ HİZMET 

Bugüne kadar yüzlerce mutlu müşteri olarak Oto Ekspertiz’den ayrılan ziyaretçilerine bağımsız ve tarafsız hizmet sunan Oto eksper test olarak hiçbir firma yada marka ile anlaşmamız yoktur. Oto Ekspertiz sadece 2.el yada aracını kontrol ettirmek isteyen müşterilere hizmet vermektedir.  

ARAÇ SATIN ALIRKEN GÜVEN ORTAMI 

2.el araç alma kararı hem birikiminizin heba olmaması hem de değerinde araç almak için doğru bir karar verilmesi gereken bir iştir. Oto Eksper Test bugüne kadar yüzlerce araç satın almak isteyen müşterilerimize “güvenilir” bir hizmet vermiştir.

ARAÇ SATARKEN GÜVEN VERMEK 

Araç satarken güven vermek oldukça zordur. Hiç tanımadığınız birine bir şey satmak imkansız sayılabilir. Özellikle, yüksek mevlaların olduğu otomobil satışlarında karşıdaki insana güvenmek neredeyse zordur. Oto ekspertiz sektöründe “güvenirlik” konusunda tüm belgelere markasının imzasını atan Oto ekspertiz Test ile güvencemiz sayesinde satışlarınızda müşterilerinize güven vereceksiniz. Tarafımızdan sunulan mobil ekspertiz hizmeti ile arabanız neredeyse bulur, ekspertiz raporunuzu size hızlı bir şekilde teslim ederiz.

FATİH OTO EKSPERTİZ YAPILAN KAPSAMLI KONTROLLER

HEMEN ARA