FORD Oto Ekspertiz

Oto ekspertiz denilen işlem satın alınacak olan araç için gerekli ekipmanlarile kaza ve arıza durumuna bakılması demektir. Gelişmiş teknoloji robotları, test cihazları ve teknik aletler ile satın alınacak olan araca gerekli olan araştırma işlemleri yani FORD oto ekspertiz işlemleri uygulanır ve araç üzerinde geçmişte olan problemler araştırılır. Bu araştırma sonucunda aracın boyasının değiştirilip değiştirilmediği, kaza durumunun olup olmadığı gibi durumlara bakılır. Bu durumlar tespit edildikten sonra FORD oto ekspertiz raporu ortaya çıkar. Bu rapor araç için oldukça ayrıntılı bir rapordur. FORD araç ekspertiz işleminden sonra oluşturulan raporda boya kalınlığına kadar bütün detayları görmeniz mümkündür.

 

Oto Eksper Test firmamız; FORD ikinci el ekspertiz hizmetinde yaşanan güvensizliğin ve aksaklığın olmaması için kurulmuş bir firmadır. FORD 2. el expertiz ile birlikte satın alacağınız ikinci el aracın bütün kontrollerini en kaliteli şekilde yaptırabilirsiniz. FORD oto expertiz işlemini neden yaptırayım diye soracak olursanız cevabımız şöyle: İkinci el arabayı direk sahibinden alacağınız durumlarda kandırılma olanağınız çok fazladır. Adam size arabanın kaza yapmadığını, kilometrenin düşük olduğunu söyleyebilir. Tabi ki bunlar gerçekte olabilir, yalanda olabilir. Böyle bir güven problemi yaşamamak için ve işinizi garantiye almak için FORD araç expertiz işlemlerini yaptırmanız gerekmektedir.

 

FORD oto expertiz hizmetini sunmuş olduğumuz Oto Eksper Test firmamızla iletişime geçerek uygun FORD expertiz ücreti ile satın alacağınız aracı kontrol ettirebilirsiniz. Eğer İstanbul dışında bir yerde yaşıyorsanız ve ikinci el aracı İstanbul’da bulduysanız buraya kadar yorulmanıza gerek yok.

FORD oto ekspertiz hizmeti için bizimle telefon ya da site üzerinden iletişime geçebilirsiniz ve mobil oto ekspertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Mobil FORD oto expertiz hizmetini aracınızın bulduğu noktaya giderek yapıyoruz ve size anında online bir rapor gönderiyoruz. Uygun mobil FORD oto ekspertiz ücreti sadece 200 TL’dir.

 

Satın almak istediğiniz araç için gerekli kontrolleri yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek FORD oto expertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

HEMEN ARA