Oto ekspertiz; 2.el araç  ya da aracını ekspertiz yaptırmak isteyen müşterilere, araç hakkında detaylı bilgi verilerek, görüşlerin bildirilmesidir. En çok sorular sorulardan birisi de neden oto ekspertiz yaptırmalıyım? Sorusudur.  Oto Eksper Test olarak kısa bir cevapla özetleyecek olursak; Yıllardır biriktirdiğiniz ya da kredi çekerek borçlandığınızı varsayarsak, değerinden düşük kaza geçmişi olan, boyalı parçaları değişmiş bir aracı sanırım satın almak istemezsiniz. Aracını satmak isteyen her insan gibi, araç sahibi de bu bilgileri gizleyebilir mağdur olabilirsiniz. Bu nedenle Oto Ekspertiz bünyesinde verilen oto ekspertiz hizmetini Güngören oto expertiz ile temin edebilirsiniz. Güngören oto expertiz 2.el araç satın almadan önceki işlemleri üstlenerek siz değerli müşterilerimize sadece raporu incelemeyi sunmaktan gurur duyacaktır. Oto Eksper Test, İstanbul geneli  Anadolu yakası ve Avrupa yakası oto ekspertiz hizmetini sunarak mağdur müşterileri mutlu müşteriye dönüştürmek hedefindedir. Güngören oto ekspertiz hizmetimizi ayağınıza kadar getirerek değerli zamanınızı sizlere hediye ederek oto ekspertiz talebinizi ister 0850 425 22 00 hattan isterseniz ONLİNE RAPOR 'dan form doldurarak bizlere iletebilirsiniz. 

 

NEDEN OTO EKSPERTİZ ?

BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ HİZMET 

Oto eksper test olorak hiç bir kuruluşla bağlantımız yoktur .ekspertiz işlerimizi şeffaflık ilkemiz dahilinde yaparız.

ARAÇ SATIN ALIRKEN GÜVEN ORTAMI 

2.el araç almak oldukça riskli bir iştir, Oto Eksper Test satın alacağınız araç hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı olur 

ARAÇ SATARKEN GÜVEN VERMEK 

Kurumsal kimliğimiz dahilinde raporlanmış oto ekspertiz işlemleri sizi diğer rakiplerinizden ayırarak ön plana çıkmanız konusunda yardımcı olur. Aracın rapor ve sertifikası ile satıcının aracını satması kolaylaştığı gibi alıcının karar verme süreci de hızlanır ve satış işlemi çok daha hızlı gerçekleşir. Alıcı ve satıcı arasında oluşan güven ortamı farklı illerdeki alıcı ve satıcıların da iletişimlerini kolaylaştırarak yapılan işdeki zamanı minimuma indirir.

DOĞRU VE DÜZGÜN KIYASLAMA 

Almak istediğiniz araç bir kaç tane olabilir oto ekspertiz raporu sayasinde iki araç arasında kolay bir şekilde kıyaslama yapabilirsiniz.

EKONOMİK ÇÖZÜM 

Oto eksper test sadece ekspertiz yapmaz aynı zamanda test işlemlerinden geçirerek size daha sonra masraf çıkaracak noktaları tespit ederek rapor sunar .

 

GÜNGÖREN OTO EKSPERTİZ YAPILAN KAPSAMLI KONTROLLER

 Tramer ve 5664 Sorgulama

 Kompresyon Test 

 Vites ve Debriyaj Kontrol

 Klima Kayış Kontrol

 Lokal Boya Tespiti 

 Elektrik ve Elektronik Kontrol  

 Kaporta Hasar Kontrolü

 Egzoz Sistemi Kontrol 

  Araç İçi Güvenlik Test  

  Km Tespiti  

  Yanal Kayma Test

  Patinaj Sistemi Test

  Mekanik Fren Test 

  Elektronik Fren Test 

  Süspansiyon Test  

  Dyno Test  

 Soğutma Sistemi Test

 Beyin Arızı Tespiti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HEMEN ARA