İkinci el araç alım ve satım işlemleri her geçen gün artmakta ve bunun neticesinde de güvenli bir şekilde oto raporu veren firmaların sayısı da artış göstermektedir. Çünkü ikinci elde en önemli şey güvendir. Bu güvenin sağlanması için ise kaliteli ve bilimsel bir yaklaşımla ikinci el incelemesi yapan profesyonel kurumlar gerekmektedir.

İstanbul oto ekspertiz ile çok farklı hizmetler de alabilmek mümkün. Araçlar yüzlerce açıdan ve noktadan kontrol edilirken otomobille ilgili hiçbir şey şansa bırakılmamaktadır. Bu sayede herkes güven içinde araç alıp satabilmekte ve araç alımlarından sonra istenmeyen bir sürprizle karşılaşmak riski oldukça azalmaktadır.

 

 

 

Bu hizmet konseptinde mobil oto ekspertiz ile istenin her yerde aracınıza baktırabilmektesiniz. Bunun yanında sabit oto ekspertiz ile siz aracınızı rapor için götürmektesiniz. Bir başka hizmet olan marka bazlı oto ekspertiz ile aracınızın markasına ve modeline göre hizmet almaktasınız. Bu sayede hata payı çok düşük olmakla birlikte güven de ortaya çıkmaktadır.

HEMEN ARA