İkinci el pazarında yeterince güvenli olmadığı için araba konusunda dolandırılmamak neredeyse mümkün değil. Önceden ikinci el araba aldım bir şey olmadı, şimdi de bir şey olmaz mantığıyla hareket ederseniz, çöpe dönüşen, bozuk, hasarlı ve kazalı arabalarla karşı karşıya kalırsınız. Bunu önlemeyi düşünüyorsanız bizimle iletişime geçin .istanbul oto ekspertiz sayesinde hem zamandan tasarruf sağlarsınız, hem de zarara uğramaktan kaçınmış olursunuz ve her konu hakkında bilgi sahibi olup, yatırım sağlamış olursunuz. Oto eksper test arabanızı inceledikten sonra, çöpe dönmüş araba alımından kurtulmuş olursunuz. Kaliteli ve uzman bir biçimde hizmet veren istanbul oto ekspertiz şirketi ile her konuda kazançlı çıkarsınız. Paranızı riske atmadan araba satın alabileceksiniz.

Arabanız en güvenilir biçimde incelenir, kaza kaydı, hasar kaydı ve arabanızın çalışma performansını incelenir. Tabi ki araba ikinci el olduğu için bakımı ve işlemleri uzun sürebilir. istanbul oto ekspertiz sizin yerinize bu işlemleri yapar ve arabanızı muayene eder.

İstanbul Oto Ekspertiz Fiyatları

Yerinde yapılan oto ekspertiz çok uygun fiyat seçenekleriyle sunulur. Oto eksper test her zaman alanında uzman ve deneyim sahibi çalışma arkadaşları ile hizmet vermektedir. Güvenli ve kaliteli ekspertiz hizmetiyle sizlere yardımcı olmaktadır. Son teknolojiyle donatılmış bilgisayarlı inceleme hizmetiyle dış kaporta ve boya kontrolü, dış, iç ve alt aksamın elektronik, mekanik olarak incelenmesi, test sürüşü ile genel durum kontrolü ve yasal hasar raporunun incelenmesi sağlanmaktadır. Oto ekspertiz işlemlerinde araba muayenesi sonrasında detaylı bir şekilde hazırlanan rapor, ilgili kişi ya da kişilere sunulur.

HEMEN ARA