KADIKÖY OTO EXPERTİZ 

2.el araç almak isteyen insanlar için zorlu bir süreç olan araç bulma, aracın sahibi ile görüşme ayarlamak ve tabi ki en zor kısım aracın oto eksper hizmetlerine götürülmesi alıcıların vakitlerini fazlasıyla almaktadır. Bu yüzden, araç satın almadan önceki işlemler alıcılar için hayli zor geçmekte, en son aşama olan aracın ekspere girmesi kısmıdır. Tanımadığı yada çok bilinmemiş firmalara oto ekspertiz yaptıran 2.el araç sahibi almak isteyen kişiler daima şu soruyu sormaktadır. “ Acaba oto ekspertiz hizmeti aldığım yer yanlış sonuç vermiş olabilir mi? Ya da “ Acaba oto ekspertiz hizmeti güvenilir mi?” gibi soruların akıllara takılması, araç alacak insanlar için stresli bir dönem demektir.

Oto Eksper Test, bugüne kadar şubelerimizden mutlu ayrılan müşterilerimizin sayesinde sektörde “güvenilir “ bir imaj yaratmayı başararak, 2.el araç satın almak isteyen insanlara her daim hizmet vermekteyiz.   Oto Eksper Test şimdi de Kadıköy oto ekspertiz hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanınızda olacaktır. Anadolu yakası ve Avrupa yakası oto ekspertiz hizmetlerinde akla gelen “güvenilir “marka olmanın gururunu yaşayarak Kadıköy oto ekspertiz gibi şubelerimiz markamızın güvencesi altındadır.

Kadıköy oto ekspertiz hizmetimizden faydalanmak isterseniz  0850 425 22 00 numaralı telefondan isterseniz de websitemizden ONLİNE RAPOR ‘ formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

.

NEDEN OTO EKSPERTİZ ?

NEDEN OTO EKSPERTİZ ?

BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ HİZMET 

Oto eksper test olorak hiç bir kuruluşla bağlantımız yoktur .ekspertiz işlerimizi şeffaflık ilkemiz dahilinde yaparız.

ARAÇ SATIN ALIRKEN GÜVEN ORTAMI 

2.el araç almak oldukça riskli bir iştir, Oto Eksper Test satın alacağınız araç hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı olur

ARAÇ SATARKEN GÜVEN VERMEK 

Kurumsal kimliğimiz dahilinde raporlanmış oto ekspertiz işlemleri sizi diğer rakiplerinizden ayırarak ön plana çıkmanız konusunda yardımcı olur. Aracın rapor ve sertifikası ile satıcının aracını satması kolaylaştığı gibi alıcının karar verme süreci de hızlanır ve satış işlemi çok daha hızlı gerçekleşir. Alıcı ve satıcı arasında oluşan güven ortamı farklı illerdeki alıcı ve satıcıların da iletişimlerini kolaylaştırarak yapılan işdeki zamanı minimuma indirir.

DOĞRU VE DÜZGÜN KIYASLAMA 

Almak istediğiniz araç bir kaç tane olabilir oto ekspertiz raporu sayasinde iki araç arasında kolay bir şekilde kıyaslama yapabilirsiniz.

EKONOMİK ÇÖZÜM 

Oto eksper test sadece ekspertiz yapmaz aynı zamanda test işlemlerinden geçirerek size daha sonra masraf çıkaracak noktaları tespit ederek rapor sunar .

KADIKÖY OTO EKSPERTİZ YAPILAN KAPSAMLI KONTROLLER

KADIKÖY OTO EKSPERTİZ YAPILAN KAPSAMLI KONTROLLER

KADIKÖY OTO EKSPERTİZ

HEMEN ARA