Kadıköy oto ekspertiz ihtiyacınız için doğru adrestesiniz. Bir araç almak istiyor fakat araç hakkında kafanızda soru işaretleri varsa oto ekspertiz firması tarafından bu soru işaretleri gideriliyor. Genel anlamda sıfır araçlarda eksper testine ihtiyaç duyulmuyor fakat ikinci el araçlarda, aracın geçmişi hakkında bilgi sahibi olmanız neredeyse günümüzde zorunlu.

Çünkü aldığımız aracı bir süre sonra bizde yenileme ihtiyacı duyuyoruz. Bu durumda araç satışı esnasında geçmişte yaşanılan kaza vb. durumlar ister istemez aracın değerini düşürüyor. Oto ekspertiz olarak bu esnada devreye girerek araç hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı oluyor ve gereken tüm testleri yapıyoruz.

Kadıköy İçin Hizmet Veriyor mu

Kadıköy oto ekspertiz için ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyor. Hatta sadece Kadıköy değil, İstanbul’un tüm ilçelerinde haftanın her günü sabah 08.00 akşam 19.00 saatleri arasında hizmet veriyoruz.

Eksper testlerinizi isterseniz size en yakın şubeye aracınızı getirerek yaptırabiliyorsunuz. Farklı bir seçeneğiniz ise bizleri aracın bulunduğu yere çağırmak oluyor. Profesyonel ekip çalışanlarımız ile aracın bulunduğu konuma geliyor ve araç üzerinde 101 nokta ekspertiz testi yaparak, araç için beş sayfalık oto ekspertiz raporu sunuyoruz.

Bunlar için yapmanız gereken tek şey ücretsiz danışmanlık alarak ihtiyacınızı karşılamak için yönlendirilmek. Sonrasında site üzerinden size uygun paketi seçerek teklif alabilirsiniz. Her paket için randevu almanız durumunda fiyatta düşüş olacağını söyleyebiliriz. Bu nedenle oto ekspertiz raporu çıkarmadan bizleri arayıp uygun bir randevu saati belirlemeniz sizin açınızdan daha faydalı olacaktır.

İstanbul ilinin her ilçesinde olduğu gibi Kadıköy oto ekspertiz ihtiyaçlarınızda da sadece şubeye ulaşmak ile kalmayıp telefon numaraları aracılığı ile irtibata geçebilir, canlı destek üzerinden yazabilir ya da mail aracılığı ile bizlerden destek alabilirsiniz.

Oto ekspertiz raporunun tüm detaylara hakim olabilmesi için seçtiğiniz firma oldukça önemlidir. Bu alanda gerekli bilgilere hâkim, test yapabilecek donanıma sahip ve aynı zamanda tecrübe sahibi bir firma tercih etmelisiniz. Aksi takdirde aracınız hakkında ihtiyacınız olan bilgilere sahip olamazsınız. İleride bir sorun yaşadığınızda ya da aracı satmak istediğinizde bilgi sahibi olmadığınız konular yüzünden maddi kayıp yaşamanız söz konusu olacaktır.

HEMEN ARA