2.el araç almak isteyen insanlar için zorlu bir süreç olan araç bulma, aracın sahibi ile görüşme ayarlamak ve tabi ki en zor kısım aracın oto eksper hizmetlerine götürülmesi alıcıların vakitlerini fazlasıyla almaktadır. Bu yüzden, araç satın almadan önceki işlemler alıcılar için hayli zor geçmekte, en son aşama olan aracın ekspere girmesi kısmıdır. Tanımadığı yada çok bilinmemiş firmalara oto ekspertiz yaptıran 2.el araç sahibi almak isteyen kişiler daima şu soruyu sormaktadır. “ Acaba oto ekspertiz hizmeti aldığım yer yanlış sonuç vermiş olabilir mi? Ya da “ Acaba oto ekspertiz hizmeti güvenilir mi?” gibi soruların akıllara takılması, araç alacak insanlar için stresli bir dönem demektir.

Oto Eksper Test, bugüne kadar şubelerimizden mutlu ayrılan müşterilerimizin sayesinde sektörde “güvenilir “ bir imaj yaratmayı başararak, 2.el araç satın almak isteyen insanlara her daim hizmet vermekteyiz.   Oto Eksper Test şimdi de Kadıköy oto ekspertiz hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanınızda olacaktır. Anadolu yakası ve Avrupa yakası oto ekspertiz hizmetlerinde akla gelen “güvenilir “marka olmanın gururunu yaşayarak Kadıköy oto ekspertiz gibi şubelerimiz markamızın güvencesi altındadır.

Kadıköy oto ekspertiz hizmetimizden faydalanmak isterseniz  0850 425 22 00 numaralı telefondan isterseniz de websitemizden ONLİNE RAPOR ‘ formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA