KARTAL OTO EXPERTİZ 

Ekpertiz kelimesi çok geniş bir hizmet sektörünü içermektedir. Bu hizmet sektörünün bir türü olan oto ekspertiz hizmetinin amacı ise, 2.el yada araçların satışında araç hakkında bilgilerin (motorun, tampon bagaj ,elektronik sistemlerinin incelenmesi) “uzman görüşü” ile “doğru bir bilgi aktarımı” sayesinde alıcıya aktarılması işlemidir. Ancak, Her sektörde olduğu gibi oto expertiz sektöründe de dolandırıcılar ya da dürüst olarak hizmet vermeyen firmalar mevcut. Bugüne kadar gerek teknolojimiz gerekse uzman kadromuz ile yaptığımız hiçbir işten şikayet almamanın gururunu yaşıyoruz.  Oto Eksper Test olarak tek gayemiz bugüne kadar müşterilerimizin zihinlerinde ve pazarda “güvenilir oto ekspertiz hizmeti” olarak Pazar lideri olmaktır. Şimdi de Kartal oto ekspertiz ile ayağınıza kadar gelmekteyiz.

Oto Eksper Test  Kartal oto ekspertiz hizmetimize ister 0850 425 22 00 hattan isterseniz de ONLİNE RAPOR ‘dan form doldurmak sureti ile oto ekspertiz hizmetimizi temin edebilirsiniz.

Kartal oto expertiz Oto Eksper Test markasının güvencesi altında gerçekleşir .

NEDEN OTO EKSPERTİZ ?

BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ HİZMET 

Bağımsız ve tarafsız hizmet sunan Oto eksper test, bugüne kadar galeri, marka servisleri gibi hiçbir firma ile bağlantısı olmamakla beraber, sadece 2.el oto ekspertiz yada kendi aracını ekspertize sokmak isteyenlere hizmet vermekteyiz.  

ARAÇ SATIN ALIRKEN GÜVEN ORTAMI 

Araç satımı karışıklı güvenden ziyade satıcının güvenirliğinin sorgulandığı bir iştir. Bu nedenle, 2.el gibi bir çok sorunla karşılaşılabilecek alanda araç satın alırken, size en doğru bilgiyi oto ekspertiz raporunda sunabilecek biriyle aracı incelemenizde fayda var. Oto Eksper Test güvencesini bilen ve bizi tercih eden müşterilerimiz hiçbir zaman güven problemi yaşamadan araçları satın aldılar.

ARAÇ SATARKEN GÜVEN VERMEK 

Güven sağlamış bir firmadan alacağınız oto ekspertiz raporu ile hem zamandan hem de müşteriyi bekletme sürenizden tasarruf edebilirsiniz. Bu nedenle, Sektör de “ güvenilir” imajına sahip Oto Eksper Test olarak biz, araçlarınıza detaylı oto ekspertiz hizmeti yaparak müşterinize daha fazla güven sağlamanız mümkün.

DOĞRU VE DÜZGÜN KIYASLAMA 

2.el araç satın alacak müşterilerimiz, birçok model ve markada kararsız kalmakta, bizim uzmanlığımızdan destek alarak beğendikleri araca ekspertiz hizmetine tabi tutup, verdiğimiz oto ekspertiz raporuna göre araçları satın almaktadırlar.

EKONOMİK ÇÖZÜM 

Bizi tercih eden müşterilerimizin cebini düşünerek oto eksper hizmetimizin yanında araçta detaylı bir inceleme yaparak masraf çıkaracak noktaları size bildirmekten gurur duyarız.

KARTAL OTO EKSPERTİZ YAPILAN KAPSAMLI KONTROLLER

HEMEN ARA