KÜÇÜKÇEKMECE OTO EXPERTİZ 

2.el araç satın alacağınızda elbette ki arabanın özelliklerini bilmeye, parçalarını ve aksamını kontrol ettirme hakkınız vardır. Aracınızı oto ekspertiz ile tanıyabilir, sizde bir gün satarken bilgi sahibi olarak satarsınız. Oto Ekspertiz hizmeti veren belli başlı firmalar olmakla beraber, taraflı firmalarda sektörde mevcuttur. Peki neden 2.el araca oto ekspertiz yapılmalı? Sorusunun cevabını kısaca siz değerli ziyaretçilerimiz için açıklayalım.

Oto Ekspertiz demek, alacağınız aracın dış özelliklerinin incelenmesinin yanında iç özellikleri yani motor, beyin gibi parçaların incelenmesi ve bu araçta yapılan tüm kazaların ve değişimlerin ayrıntılı rapor halinde sizlere sunulması anlamına gelmektedir. 2.el satın alacağınız aracı oto ekspertize götürürseniz, aracın gerçek değerinde para ödeyip mağdur olmazsınız. Paradan ziyade araçları inceletmek, sizin ilerdeki ölümlü kazalara karışmamanızı sağlayacaktır. Alacağınız aracı uzun süreli kullanmak ve sorun yaşamak istemiyorsanız, Oto Eksper Test, her zaman tam kadro ekibiyle ve teknolojik ekipmanlar ile oto ekspertiz hizmetini sizlere sağlamaktadır. Oto Eksper Test olarak, Küçükçekmece oto ekspertiz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Küçükçekmece oto ekspertiz hizmetimizi ayağınıza kadar getirerek 0850 30 4 10 30 hattan isterseniz ONLİNE RAPOR 'dan aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.  Küçükçekmece oto ekspertiz de verilen tüm hizmetler Oto eksper test güvencesi altındadır.

 

Küçükçekmece oto ekspertiz

NEDEN OTO EKSPERTİZ ?

BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ HİZMET 

Oto eksper test olorak hiç bir kuruluşla bağlantımız yoktur .ekspertiz işlerimizi şeffaflık ilkemiz dahilinde yaparız.

ARAÇ SATIN ALIRKEN GÜVEN ORTAMI 

2.el araç almak oldukça riskli bir iştir, Oto Eksper Test satın alacağınız araç hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı olur 

ARAÇ SATARKEN GÜVEN VERMEK 

Kurumsal kimliğimiz dahilinde raporlanmış oto ekspertiz işlemleri sizi diğer rakiplerinizden ayırarak ön plana çıkmanız konusunda yardımcı olur. Aracın rapor ve sertifikası ile satıcının aracını satması kolaylaştığı gibi alıcının karar verme süreci de hızlanır ve satış işlemi çok daha hızlı gerçekleşir. Alıcı ve satıcı arasında oluşan güven ortamı farklı illerdeki alıcı ve satıcıların da iletişimlerini kolaylaştırarak yapılan işdeki zamanı minimuma indirir.

DOĞRU VE DÜZGÜN KIYASLAMA 

Almak istediğiniz araç bir kaç tane olabilir oto ekspertiz raporu sayasinde iki araç arasında kolay bir şekilde kıyaslama yapabilirsiniz.

EKONOMİK ÇÖZÜM 

Oto eksper test sadece ekspertiz yapmaz aynı zamanda test işlemlerinden geçirerek size daha sonra masraf çıkaracak noktaları tespit ederek rapor sunar .

 

KÜÇÜKÇEKMECE OTO EKSPERTİZ YAPILAN KAPSAMLI KONTROLLER

 Tramer ve 5664 Sorgulama

 Kompresyon Test 

 Vites ve Debriyaj Kontrol

 Klima Kayış Kontrol

 Lokal Boya Tespiti 

 Elektrik ve Elektronik Kontrol  

 Kaporta Hasar Kontrolü

 Egzoz Sistemi Kontrol 

  Araç İçi Güvenlik Test  

  Km Tespiti  

  Yanal Kayma Test

  Patinaj Sistemi Test

  Mekanik Fren Test 

  Elektronik Fren Test 

  Süspansiyon Test  

  Dyno Test  

 Soğutma Sistemi Test

 Beyin Arızı Tespiti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HEMEN ARA