Hemen hemen 2.el araç alacak herkes 2.el araç alma konusunda satıcıya güvenememe konusunda sorun yaşamaktadır. Günümüzde bunu rant haline getirmiş insanlar, araçlarını satarken bazı “dolandırıcı” oto ekspertizlerle anlaşarak, pert aracı değerinden fazla satmaktadırlar. Bu nedenle, 2. El araç satın alacak insanlar satıcılara ve oto ekspertiz hizmetlerine karşı önyargılı olarak güvenmemektedir. Öncelikle, Oto Eksper Test firmasını kurarken, bu sorunla yakından ilgilenerek müşteriye nasıl daha fazla güven sağlayabiliriz sorusunun cevabını araştırdık. Müşterilerin bir oto ekspertize güvenmesini sağlayacak faktörlerden birisi hiçbir firma ile anlaşmamış olması diğer faktör ise araç sahipleriyle müşteri arasında eşit davranmasıdır. Oto Eksper Test firmasını faaliyetine açtığımızda kendimize “bağımsız ve tarafsız” hizmet ilkesini koyarak, müşterilerimize sadece oto ekspertiz hizmeti sunmaya karar verdik. Kaliteli hizmet anlayışımız ile her geçen gün yeni hizmet alanları oluşturmaktayız. Son olarak, Küçükköy oto ekspertiz hizmetini açarak, siz değerli müşterilerimizin 2.el ekspertiz ihtiyaçlarınızı güvende giderebileceksiniz.

Pendik oto expertiz hizmetimize Oto Eksper Test  güvencesinde 0850 425 22 00 hattan ulaşabilir isterseniz   ONLİNE RAPOR 'dan formunu websitemiz üzerinden  doldurarak yerinde Küçükköy oto ekspertiz hizmetimizden yaralanabilmenize olanak sunuyoruz.

 

 

 

NEDEN OTO EKSPERTİZ ?

BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ HİZMET 

Oto Eksper Test olarak, siz değerli müşterilerimizi oto ekspertiz firmalarının güven probleminden dolayı bu zorlu süreçlerde yanınızda olarak en kısa sürede bağımsız ve tarafsız şekilde aracınız için oto ekspertiz detaylı raporunu sizlere sunmaktayız.  

ARAÇ SATIN ALIRKEN GÜVEN ORTAMI 

Beğendiğiniz ve almaya niyetli olduğunuz aracı Oto Eksper Test sayesinde aklınızda şüphe kalmadan tüm detaylarını görerek satın alırsınız.

ARAÇ SATARKEN GÜVEN VERMEK 

Müşterileriniz ile aranızda bağ kurmanız hem satış anlamında hem de başka araçlarınızı satarken güven kurmanız çok önemlidir. Bu nedenle, Müşteriye güvence vermek istiyorsanız, ilk olarak yapmanız gerekenlerden birisi müşterinizin vaktini çok harcamayarak, oto ekspertiz hizmet yaptırdığınız rapor ve sertifikaları göstermeniz olacaktır. Peki, en güvenilir oto ekspertiz firmasını nasıl bulabilirim? Diye sorduğunuzun farkındayız. Bugüne kadar hiçbir firma  ile işbirliği yapmayarak, 2.el satışlarında oto ekspertiz hizmetlerinde uzmanlaşmış kadromuz ile mutlu müşteri portföyümüz bulunmaktadır. Tüm süreçte yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

DOĞRU VE DÜZGÜN KIYASLAMA

 Marka model fark etmeksizin kaç adet araç beğendiyseniz hepsi ile ilgili “detaylı oto ekspertiz raporu” sunarak siz değerli müşterilerimizin aklında olan arabaların kapısının önünde olmasını sağlıyoruz.

EKONOMİK ÇÖZÜM 

Oto eksper test tarafından daima “ kaliteli ve güvenilir “ hizmetin verdiği oto ekspertiz raporlarının hazırlanmasının yanında, müşterilerimize ekonomik çözüm sunmaktan gurur duyuyoruz. Siz aracınız için oto ekspertiz hizmeti alırken diğer yandan aracınızda belirli testler yapılarak, siz değerli müşterilerimize daha sonradan aracın çıkaracağı ek masrafları belirtiyoruz.

 

 

HEMEN ARA