MALTEPE OTO EXPERTİZ 

2.el araç alıp yada satarken uğramamız gereken ilk yer oto ekspertiz firmalarıdır. Oto Eksper Test olarak ekspertlerimiz uzman olup hepsi sertifikalı ve tüm eğitimleri başarı ile tamamlamış firmamızın vizyonuna uygun ekip üyeleridir. Oto Ekspert Test olarak her şubemizde, en son teknoloji ile en iyi hizmeti vermek amacındayız. Oto ekspertiz hizmetlerinin olmazsa olmaz ilkesi olan “bağımsız ve tarafsız” olduğumuzu beyan ederiz.  Kurulduğumuz günden beri bir çok İstanbul’un ilçesinde varlığımızı sürdürmekteyiz, şimdi de Maltepe oto ekspertiz hizmetimiz ile yanınızdayız.

Avrupa ve Anadolu yakası oto ekspertiz hizmetleri kapsamında Maltepe oto expertiz hizmetimiz markamızın güvencesi altındadır. İstediğiniz veya almaya karar verdiğiniz araç Maltepe’de ise sizin değerli vaktinizi size hediye ederek, tüm süreci Maltepe oto ekspertiz hizmeti olarak tamamlayarak, raporu size teslim ediyoruz. Oto Ekspert Test Maltepe oto ekspertiz hizmet için 0850 425 22 00  numaralı hattan ya da ONLİNE RAPOR ‘dan form doldurarak ulaşabilirsiniz.  

NEDEN OTO EKSPERTİZ ?

BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ HİZMET 

Bağımsız ve tarafsız hizmet sözünü daima aklında tutan ve müşterilerine sadece oto ekspertiz hizmeti sunacağını beyan  eden Oto eksper test olarak hiç bir kuruluşla bağlantımız yoktur

ARAÇ SATIN ALIRKEN GÜVEN ORTAMI 

2.el araç almanın ne denli zor bir karar olduğunu, her satıcıya güvenmemeniz gerektiğini söylemeden geçmek istemedik. Oto Eksper Test, aracınızı teslim alarak gerekli tüm expertiz işlemlerini yapar ve araç hakkında detaylı bir rapor sunar.

ARAÇ SATARKEN GÜVEN VERMEK 

Araç satışlarında güvensizliğin en temel nedeni, her aracın sahibinin aracından fazla para kazanma isteğidir. Doğal olarak, satıcıların yapması gereken şey aslında araçlarına “detaylı bir oto ekspertiz “ raporu yaptırmak ve müşteriye sunmaktır. Markamız sektörde lider konumunda olan, tarafsız ve dürüst hizmet verme ilkesi ile siz araç satıcılarının yanındayız.

DOĞRU VE DÜZGÜN KIYASLAMA 

Ekspertiz raporu ile arasında kaldığınız araçları kıyaslama yöntemi ile doğru seçim yaparak satın alabilirsiniz.

EKONOMİK ÇÖZÜM 

Oto eksper test ekonomik çözümlerinden biri olan, oto ekspertiz raporuna ek olarak sunduğu aracın genel olarak ilerde çıkaracak arızaların veya noktaların siz değerli müşterilerine bildirir.

MALTEPE OTO EKSPERTİZ YAPILAN KAPSAMLI KONTROLLER

HEMEN ARA