MASLAK OTO EXPERTİZ 

MASLAK OTO EXPERTİZ 

Oto Eksper Test, Sizin seçtiğiniz ve satın almak istediğiniz  aracın oto ekspertiz raporunu “bağımsız ve tarafsız” vizyonu ile hazırlayarak hızlı bir şekilde teslimat yapan oto ekspertiz test, sorumluluk bilincinde hizmet vermektedir. Araç başında saatlerce sıra beklemeyi son erdiren Oto Eksper Test, şimdi de Maslak oto ekspertiz hizmetini sunuyor. Maslak oto ekspertiz ayağınıza kadar gelerek işlemlerinizi gerçekleştirir.   Maslak oto ekspertiz, aracınızın başındaymış gibi hizmet vererek, fotoğraflı detaylı bir şekilde oto ekspertiz raporunu siz değerli müşterilerine sunar.

Oto Eksper Test hizmetlerine ister 0850 425 22 00 hattan isterseniz ONLİNE RAPOR ‘dan form doldurarak ulaşabilirsiniz.

NEDEN OTO EKSPERTİZ ?

BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ HİZMET 

Oto eksper test olorak hiç bir kuruluşla bağlantımız yoktur .ekspertiz işlerimizi şeffaflık ilkemiz dahilinde yaparız.

ARAÇ SATIN ALIRKEN GÜVEN ORTAMI 

2.el araç almak oldukça riskli bir iştir, Oto Eksper Test satın alacağınız araç hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı olur

ARAÇ SATARKEN GÜVEN VERMEK 

Kurumsal kimliğimiz dahilinde raporlanmış oto ekspertiz işlemleri sizi diğer rakiplerinizden ayırarak ön plana çıkmanız konusunda yardımcı olur. Aracın rapor ve sertifikası ile satıcının aracını satması kolaylaştığı gibi alıcının karar verme süreci de hızlanır ve satış işlemi çok daha hızlı gerçekleşir. Alıcı ve satıcı arasında oluşan güven ortamı farklı illerdeki alıcı ve satıcıların da iletişimlerini kolaylaştırarak yapılan işdeki zamanı minimuma indirir.

DOĞRU VE DÜZGÜN KIYASLAMA 

Almak istediğiniz araç bir kaç tane olabilir oto ekspertiz raporu sayasinde iki araç arasında kolay bir şekilde kıyaslama yapabilirsiniz.

EKONOMİK ÇÖZÜM 

Oto eksper test sadece ekspertiz yapmaz aynı zamanda test işlemlerinden geçirerek size daha sonra masraf çıkaracak noktaları tespit ederek rapor sunar .

MASLAK OTO EKSPERTİZ YAPILAN KAPSAMLI KONTROLLER

HEMEN ARA