Mercedes Oto Ekspertiz Raporu

Mercedes oto expertiz; alacağınız ya da satacağınız ikinci el araçların en ayrıntılı şekilde bakım ve kontrol aşamalarının profesyonel bir ekip ile birlikte yapılması işlemidir. Bakım ve kontrol aşamaları bu amaç için üretilmiş olan robotlar ve çeşitli teknik cihazlar ile sağlanır. Mercedes oto ekspertiz işlemleri yaklaşık olarak 2- 3 saat sürmektedir. Bu süre sonunda araca dair ne varsa ayrıntılı bir şekilde Mercedes oto ekspertiz raporu oluşturulur. Bu rapor içerisinde aracınızın boya kalınlığına kadar bütün detayları görebilirsiniz ve ikinci el araç alırken daha güvenli bir şekilde almış olursunuz. Mercedes araç expertiz; sadece araç satın alırken değil aracınızı satarken de yaptırılması gereken bir işlemdir. Aracı satarken karşı tarafın size yönelteceği sorulara doğru bir şekilde cevap verebilmeniz hem güvenli bir alışveriş ortamı sağlayacaktır hem de sıkıntısız bir şekilde aracı satmanızı sağlayacaktır.

Mercedes Oto Ekspertiz

 

Oto Eksper Test firması olarak sizlere Mercedes ikinci el ekspertiz hizmetini sunmaktayız. Bu hizmetimizin iki ana başlığı bulunmaktadır. Sabit Hizmet ve Mobil Oto Ekspertiz Hizmeti. Sabit hizmet ile aracınızı bize getirerek gerekli Mercedes oto ekspertiz işlemlerinin yapılmasını sağlamanızdır. Uygun Mercedes expertiz ücreti seçeneklerini görmek için sabit hizmet bölümümüze göz atabilirsiniz. Mobil Mercedes araç ekspertiz denilen hizmetimiz ise İstanbul dışında bulunan müşterilerimizin yararı için vardır. Bulduğunuz araç İstanbul’da ise bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Mobil Mercedes ekspertiz fiyatı ise 200 TL’dir. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle yüz yüze görüşebilirsiniz ya da ücretsiz danışma hattımızı arayabilirsiniz.

 

Mercedes Oto Expertiz

Mercedes oto expertiz işlemlerini güvenli bir ortam içerisinde ve işinde profesyonel olan ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Böylelikle sizlere daha iyi bir Mercedes 2. el ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Mercedes oto ekspertiz hizmetlerimizden yararlanmak için iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz ve site üzerinden bizlere mesaj gönderebilirsiniz. Mobil Mercedes oto expertiz hizmeti içinde bizi arayabileceğiniz gibi site üzerinden online rapor doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aracınız için gerekli işlemler yapıldıktan sonra ekspertiz raporunu direkt olarak cep telefonunuza göndermekteyiz.

HEMEN ARA