BULDUĞUNUZ ARAÇ İSTANBUL’DA SİZ BAŞKA ŞEHİRDESİNİZ VEYA YETERLİ VAKTİNİZ YOK BİZİ ARAYIN SATICIYLA İLETİŞİME GEÇELİM EKSPERTİZ RAPORU ANINDA CEBİNİZE GELSİN .

Mobil oto ekspertiz hizmetleri dahilinde müşterilerimize araç başında profesyonel 2.el ekspertiz hizmetleri veriyoruz ,hizmet noktası  istanbul oto ekspertiz  olarak her ilçesine gezici oto ekspertiz servis ağımız mevcuttur .

Mobil oto ekspertiz hizmet kapsamında müşterilerimiz Türkiye geneli her yerden ,İstanbuldan buldukları araçlar için bizimle; ister müşteri hizmetleri hatımız 0850 425 22 00  ,ister ONLİNE RAPOR‘a form doldurark iletişime geçer ,ödemesini gerçekleştirir ve ayrıntılı raporu cebinize gelir .Araç hakkında fikir sahibi olur buralara kadar zahmet etmiş olmazsınız.Kafanıza yatarsa gelir aracınızı alırsınız .

İstanbul Mobil Oto Ekspertiz hizmet noktalarımız İstanbul il sınırları içindeki her ilçemize vardır .  

Mobil Oto Ekspertiz hizmet kapsamı nelerdir hangi kontrol ve test aşamaları gerçekleşir ?

MOBİL OTO EKSPERTİZ

MOBİL OTO EKSPERTİZ    MOBİL OTO EKSPERTİZ

YERİNDE OTOMOBİL EKSPERTİZ UYGULAMASI

Yerinde oto ekspertiz uygulamaları,  ekspertiz ve test aşamalarından geçerek , bu işlerin rapor edilmesi hizmetidir. Bu amaçla ikinci el oto işlerinizi sorunsuz bir şekilde yerine  getirmiş olmaktadır. Otomobil alım ve satımlarında  inceleme yapılıyor ve sizlere en doğru hizmet  sunuluyoruz, bu şekilde araba alım satımlarınızda çelişki yaşamadan en güvenilir yoldan gitmiş olacaksınız.

GEZİCİ OTOMOBİL EKSPERTİZ İLE SAĞLANAN OLUMLU DURUMLAR

Gezici oto ekspertiz ile ekspertiz işlemleri sayesinde en doğru işlem gerçekleşir. Bu işleriniz için bize güvenerek arabanızı bize teslim edebilirsiniz. Emin olun en güvenilir bilgilerle sizlere teslim ederiz. Mağdur olmaktan kurtulmuş olacaksınız. yapılan bütün işlemler tecrübeli ve profesyonel ekspertiz teknikerlerinin kontrollerinden geçerek , sizlerin 2. El araba hakkında doğru bilgiler almanızı sağlamaktadır.

Bu şekilde araba alım satımlarında en doğru kararı vermiş olursunuz . Yerinde oto ekspertiz ile arabanız hakkında herşeyi öğrenebilirsiniz.

HEMEN ARA