BULDUĞUNUZ ARAÇ İSTANBUL'DA SİZ BAŞKA ŞEHİRDESİNİZ VEYA YETERLİ VAKTİNİZ YOK BİZİ ARAYIN SATICIYLA İLETİŞİME GEÇELİM EKSPERTİZ RAPORU ANINDA CEBİNİZE GELSİN .

Mobil oto ekspertiz hizmetleri dahilinde müşterilerimize araç başında karabağlar beko servisi profesyonel 2.el ekspertiz hizmetleri veriyoruz ,hizmet noktası  istanbul oto ekspertiz  olarak her ilçesine gezici oto ekspertiz servis ağımız mevcuttur .

Mobil oto ekspertiz hizmet kapsamında müşterilerimiz Türkiye geneli her yerden ,İstanbuldan buldukları araçlar için bizimle; ister müşteri hizmetleri karabağlar beko servisi hatımız 0850 425 22 00  ,ister ONLİNE RAPOR'a form doldurark iletişime geçer ,ödemesini gerçekleştirir ve ayrıntılı raporu cebinize gelir .Araç hakkında fikir sahibi olur buralara kadar zahmet etmiş olmazsınız.Kafanıza yatarsa gelir aracınızı alırsınız .

İstanbul Mobil Oto Ekspertiz hizmet noktalarımız İstanbul il sınırları içindeki her ilçemize vardır .  

Mobil Oto Ekspertiz hizmet kapsamı nelerdir hangi kontrol ve test aşamaları gerçekleşir ?

MOBİL OTO EKSPERTİZ    MOBİL OTO EKSPERTİZ

 

MOBİL OTO EKSPERTİZ    MOBİL OTO EKSPERTİZ

YERİNDE OTOMOBİL EKSPERTİZ UYGULAMASI

Yerinde oto ekspertiz uygulamaları,  ekspertiz ve test aşamalarından geçerek , bu işlerin rapor edilmesi hizmetidir. Bu amaçla ikinci el oto işlerinizi sorunsuz bir şekilde yerine  getirmiş olmaktadır. Otomobil alım ve satımlarında  inceleme yapılıyor ve sizlere en doğru hizmet  sunuluyoruz, bu şekilde araba alım konak beko servisi satımlarınızda çelişki yaşamadan en güvenilir yoldan gitmiş olacaksınız.

GEZİCİ OTOMOBİL EKSPERTİZ İLE SAĞLANAN OLUMLU DURUMLAR

Gezici oto ekspertiz ile ekspertiz işlemleri sayesinde en doğru işlem gerçekleşir. Bu işleriniz için bize güvenerek arabanızı bize teslim edebilirsiniz. Emin olun en güvenilir bilgilerle sizlere teslim ederiz. Mağdur olmaktan kurtulmuş olacaksınız. yapılan bütün işlemler tecrübeli ve profesyonel ekspertiz teknikerlerinin kontrollerinden geçerek , sizlerin 2. El araba hakkında doğru bilgiler almanızı sağlamaktadır.

Bu şekilde araba alım satımlarında en doğru kararı vermiş olursunuz . Yerinde oto ekspertiz ile arabanız hakkında herşeyi öğrenebilirsiniz.

MOBİL OTO EKSPERTİZ  KONTROL AŞAMALARI

MOBİL OTO EKSPERTİZ

Fren ve Süspansiyon 

Kontrolü

 

Araç İç Ekspertiz 

Araç İç Ekspertiz 

 

Araç Altı Kontrol  

Araç Altı Kontrol  

 

Klima ve Kayış Kontrol 

Klima ve Kayış Kontrol 

 

Uzman Kontrolü

Uzman Kontrolü

 

Hidrolik Aksam Kontrolleri

Hidrolik Aksam Kontrolleri

 

Motor Durumu 

Motor Durumu 

Lastik ve Süspansiyo 

Lastik ve Süspansiyo 

Kontrolü 

Şanzıman Kontrolü 

Şanzıman Kontrolü 

Yol Testi 

Yol Testi 

Kaporta Hasar Kontrolü 

Kaporta Hasar Kontrolü 

 

Sinyalizasyon Kontrol 

Sinyalizasyon Kontrol 

Araç Dış Ekspertiz

 

Araç Dış Ekspertiz

Akü Şarz Testi /Akü Ömrü  

 

Akü Şarz Testi /Akü Ömrü  

Tramer Araç Geçmiş 

 

Tramer Araç Geçmiş 

Sorgulama 

Motor Performans Testi

 

Motor Performans Testi

Yakıt Sistemi Kontrol 

 

Yakıt Sistemi Kontrol 

OBD Beyin Test 

 

OBD Beyin Test 

Mekanik Kontrol 

 

Mekanik Kontrol 

Motor Ses Kontrol 

 

Motor Ses Kontrol 

 

 

 

 

 

Arnavutköy Oto.Ekspertiz Sarıyer Oto.Ekspertiz

Topkapı Oto.Ekspertiz

Avcılar Oto.Ekspertiz Bağcılar Oto.Ekspertiz Bahçelievler Oto.Ekspertiz Bakırköy Oto.Ekspertiz Başakşehir Oto Ekspertiz Bayrampaşa Oto.Ekspertiz Beşiktaş Oto.Ekspertiz Beylikdüzü Oto.Ekspertiz
Sultangazi Oto Ekspertiz Silivri Oto Ekspertiz

Cevizlibağ oto ekspertiz

Şişli Oto Ekspertiz Zeytinburnu Oto Ekspertiz Ataşehir Oto Ekspertiz Üsküdar Oto Ekspertiz Beykoz Oto Eksperti Kartal Oto Ekspertiz Kadıköy Oto Ekspertiz Pendik Oto Ekspertiz
Çatalca Oto Ekspertiz Eyüp Oto Ekspertiz

Davutpaşa Oto Ekspertiz

Sultanbeyli Oto Ekspertiz Şile Oto Ekspertiz Esenler Oto Ekspertiz Esenyurt Oto Ekspertiz Gaziosmanpaşa Oto Ekspertiz Güngören Oto Ekspertiz Çekmeköy Oto Ekspertiz Sefaköy Oto Ekspertiz
Maslak Oto Ekspertiz Küçükçekmece Oto Ekspertiz Kağıthane Oto Ekspertiz Levent Oto Ekspertiz Sancaktepe Oto Ekspertiz Beyoğlu Oto.Ekspertiz Maltepe Oto Ekspertiz Tuzla Oto Ekspertiz Büyükçekmece Oto Ekspertiz Ümraniye Oto Ekspertiz Topkapı Oto Ekspertiz

    

HEMEN ARA