Mobil oto ekspertiz sayfası üzerinde de web sayfasında yaptığınız işlemlerin tamamını kolaylıkla yapabilirsiniz. Araçlarınızı satın almadan önce aracınız hakkında sahip olmanız gereken tüm bilgileri size detayları ile inceler, hazırlar, test eder ve raporlarız. Bu nedenle yaptığınız anlaşma sonucu sizlere sadece hazırlanan raporu kontrol etmek ve buna bağlı olarak aracı satın alıp almayacağınıza karar vermek kalır.

Mobil Oto Ekspertiz Sitesinde Neler Var

Mobil oto ekspertiz sitesini inceleyecek olursak, siteye giriş yaptığınız an itibari ile sayfanın üst kısmında bizlere ait iletişim bilgileri yer almaktadır. Bu iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

Kurumsal İletişim Numarası: 0 850 304 10 30

Sabit Telefon Numarası: 0 212 671 32 31

Mobil Hat Telefon Numarası: 0 543 949 97 28

Telefon numaralarının hemen sol tarafında menü logosu bulunuyor. Bu logoya tıkladığınız zaman altında aşağıdaki başlıklar çıkmaktadır.

  • Araç Çözümleri
  • Teklif Al
  • Ödeme
  • Fiyatlar
  • İletişim
  • Bayi Başvurusu
  • Blog

Bu başlıklar ile neler yapabileceğiniz konusuna değinecek olursak,

Araç çözümleri bölümünde Tüv-Türk kusur açıklamaları ve OBD arıza kodları hakkında detaylı bilgiler verilmiştir. Mobil oto ekspertiz sayfasında bulunan araç çözümleri bölümünde verilen kodlar sayesinde raporunuzu kolaylıkla yorumlayabileceksiniz.

Teklif al butonu ile paketinizi seçerek isim soy isim ve telefon numarası bilgilerinizi giriyor ve teklif almak için formunuzu gönderiyorsunuz. Böylelikle bizler size dönüş yaparak bir teklif veriyoruz. Sizde tercihinizi yaparak kararınızı verebiliyorsunuz.

Fiyatlar sekmesi altında verilen hizmetlere ait paket seçenekleri ve paketlere ait fiyatlar hakkında bilgi veriliyor. Fakat paketleri seçerken sizlere kolaylık olması açısından, paket içerikleri hakkında da bilgi sahibi olmanıza yardımcı oluyoruz.

Ödeme sekmesi altında ise ödeme yöntemleri hakkında bilgi veriliyor. Almış olduğunuz hizmet karşılığında EFT ya da Havale yöntemleri ile ödeme yapabiliyorsunuz. Ödemeler sayfası altında anlaşmalı bankalar ve hesap numaraları hakkında gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Bayi başvurusu sekmesinde kendinize şube açabilmek için başvuru yapmış oluyorsunuz.

Blog sekmesinde ise araçlar ve mobil oto ekspertiz hakkında bilgilenmenize yardımcı olacak çeşitli makaleler bulunuyor. Bu makaleler sayesinde bilmediklerinizi öğrenebiliyorsunuz.

HEMEN ARA