Oto Ekspertiz firması olarak alacağınız araçları belirli testlerden geçirerek sizler için kontrol ediyor ve hazır hale getiriyoruz. Bu araçların kontrolleri yapıldıktan sonra sizde araç hakkındaki tüm bilgilere sahip olabiliyorsunuz.

Oto Ekspertiz Tarafından Verilen Hizmetler

Oto Ekspertiz sitesi üzerinden verilen hizmetlere ait detayları inceleme şansına sahipsiniz. Bizler, haftanın her günü 08.00-19.00 arası hizmet vermeye devam ediyoruz. Bunların yanı sıra bir müşteri hizmetleri numarası, bir mobil hat, bir sabit telefon ve site üzerinden de canlı destek ile müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Tarafsız hizmet kapsamı altında araca ait eksiklikleri ve kusurları kimseye bağımlı olmadan tarafsız olarak kontrol ve test ediyoruz. Bir aracın bakılması gereken tüm detaylarına bakıyor ve inceliyoruz.

Kapsamlı kontrol hizmetimiz altında oto ekspertiz işinin profesyonellik gerektiren bir çalışma olduğu konusunda sizlere bilgi veriyoruz. Bu konu hakkında fazla bilgi sahibi olmayan, sadece işi yapmış olmak için yapan bir firma ile çalışırsanız, sonucunda hem aracınız gereken testlerden geçerek net araştırılmamış olur hem de siz araç hakkında yeterli bilgiye sahip olmadan aracı satın almış olursunuz.

Son olarak hizmetlerimiz arasında yer alan online raporda ise tarafsız hizmet ve kapsamlı kontrol hizmetleri adı altında yaptığımız testleri ve detaylı araştırmalarımızı size tüm ayrıntıları ile sunum halinde iletiyoruz. Böylelikle sadece bilgi almak ile kalmayıp istediğiniz her an elinizin altında ulaşabileceğiniz bir raporunuz olur.

Site üzerinde de bilgisi verildiği üzere Tüv-Türk kusur açıklamaları ve OBD Arıza kodları aracılığı ile aracınıza ait testler tamamlanır. Sizlerin de bildiği üzere Tüv-Türk üzerinden alınan randevular aracılığı ile tüm araçlar düzenli olarak belirli aralıklar ile muayeneye tabii tutulurlar. Muayene sonucunda araç hakkındaki eksiklikler ortaya çıkar ve o araç muayeneden geçemez. Bu da trafiğe çıkmasına engel bir durumdur.

Bunların yanı sıra Oto Ekspertiz sitesi üzerinden detaylı ödeme bilgileri ve fiyatlar hakkında da bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Canlı destek hattı üzerinden kafanıza takılan her soruyu mesai saatleri içerisinde sorup, destek alabilirsiniz.

Son olarak sitemiz üzerinden bayilik başvurusu yaparak sizler de oto ekspertiz firması adı altında bir şube açabilirsiniz. Tüm bu hizmetler için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

HEMEN ARA