Oto Ekspertiz Kadıköy

Oto Ekspertiz Kadıköy, otomobiller ile ilgili görüş sunabilecek, detaylı teknik bilgiye sahip bilirkişi konumunda olan eksperleri bünyesinde bulundurmaktadır.

Oto ekspertiz işlemleri, araçta söylenilen özelliklerin olup olmadığı, söylenilenin dışında arızası olup olmadığı,  güvenlik riski taşıyıp taşımadığı hususları ile aracın yapmış olduğu kazaların, değişen parçalarının, mekanik aksamındaki bozuk yerlerin, yakında masraf çıkarma olasılığı gibi durumların incelenmesinden meydana gelmektedir. Ekspertiz işlemi sonucunda 501 nokta oto ekspertiz raporu müşteriye yazılı olarak verilir ve sözlü olarak da açıklama yapılır. İkinci el otomobillerin, ekspertize gösterilmeden, ekspertiz raporunu görmeden alınması durumunda telafisi imkansız sonuçlarla kalına bileceğinden ekspertiz işlemleri önemsenmelidir.

2. El Otomobilinizi Oto Ekspertiz Kadıköy ile Alın!

Oto Ekspertiz Kadıköy, öncelikle araçta kaza kaydının olup olmadığının öğrenilmesini ve daha sonra teknik testin yapılmasını tavsiye eden, 2. el otomobil alırken mutlaka aracın gösterilmesi gereken bir yerdir. El otomobil piyasası; masrafsız bir araç, kaza kaydı yoktur, değişeni yoktur, boyalı parçası bulunmamaktadır gibi pek çok ifadenin, durumun böyle olmadığı halde ifade edildiği, araçlarını olması gerekenden yüksek fiyata satmak için her yolu deneyebilecek insanların da bulunduğu, dolayısıyla aldatılmamak için oldukça dikkat edilmesi gereken bir piyasadır. 2. el otomobil alırken, yalnızca satıcının beyanlarına güvenip otomobil alınmamalı, araç kesinlikle ekspertize gösterilmeli ve ekspertiz raporunda yer alan sonuçlar değerlendirildikten sonra aracın satış işlemi gerçekleştirilmelidir. 2. el otomobil piyasasında, kaza kaydı olmayan araçların kayıtsız tamir edilmiş olma ihtimali bulunması, araçların kilometresinin düşürülerek satışa çıkarılması gibi durumlar da göz önüne alındığında alınacak olan otomobilin ekspertize gösterilmesinin zorunluluğu açıktır.

Oto Ekspertiz Kadıköy ile Aracınızı Detaylı Teste Sokun

Oto Ekspertiz Kadıköy, müşterilerine muayene öncesi kontrol, motor gücü testi, fren testi, süspansiyon kontrolleri, yanal kayma testi, elektronik test, motor aksamları kontrolü, mekanik-motor kontrolü ve kaporta-boya kontrolü gibi hizmetler sunmaktadır. Aracın en önemli parçası olan motor ile ilgili ölçümler, motor aksamlarının sağlamlığı ve güvenirliliği ölçümleri, motorun her devirde ürettiği güç miktarı, üretilen gücün tekerleklere iletim miktarı, hangi devirde ne kadar tork üretebildiği ölçümleri, kaportası ve boyası ile ilgili ölçümler ileri teknoloji cihazlarla yapılmaktadır.

HEMEN ARA