oto ekspertiz Pendik

Özellikle 2. El araç alımlarında önemli bir yeri olan oto ekspertiz Pendik ilçesinde de hizmetinizde. Araç almak zordur. Bu durum sıfır araçta maliyet yönünden, ikinci elde de maliyetle birlikte güven yönünden. Araçlar, her şeyden önce can taşırlar. Bu yüzden kullanılan aracın can güvenliğini sağlaması adına sağlıklı olması gerekir. Oysa bugün piyasada yer alan satılık araçların çoğu hasarlıdır. Bu hasarlar bazen küçük derecelerdeyken bazen de araç yolda gidemeyecek haldedir. Oysa büyük çoğunluğumuz araçların problemlerinden anlamayız. Yakıtlarını kor, rutin bakımlarını veya arıza vermesi durumunda arızalarına baktırır binmeye devam ederiz. Fakat alınacak olan ikinci el araç, bizi yarı yolda bırakabilir ve biz bunu alım satım işlemlerinden sonra fark edersek hiçbir şey yapamayız. Araç elimizde kalır, paramız boşa gider.

Pendik’te Oto Ekspertiz İkinci Elde Güven Sağlar

Günümüzde birçok bölgede hizmet veren oto ekspertiz Pendik ilçesinde de bizlerin ikinci el araç alımlarında hizmetimizdedir. Ekspertiz sayesinde almayı düşündüğümüz araç, geniş bir teste tabi tutulur. İç aksamları, dış aksamları, kaportası vs. bütün olarak makinalarda incelemeye alınır. İncelemenin sonrasında da aracın sağlık durumu raporlanır. Bu test esnasında araç beyin takımı, kaporta boya kontrolü, değişen parça kontrolü, hidrolik aksam kontrolü, mekanik ses kontrolü, motor durum ve seviye kontrolü, yol testi, göstergeler ve akü kontrolü, araç içi kontrolü gibi her türlü bakım ve kontrole tabi tutulur. Rapor sonunda siz, araçla alakalı ayrıntılı bir bilgilendirme de alırsınız ve aracı almaya veya almamaya karar verirsiniz. Ekspertiz, sayesinde hem beğendiğiniz aracın değerini öğrenerek fazla para ödemek zorunda kalmazsınız hem de canınızı emanet ettiğiniz aracı kullanırken huzurlu olursunuz.

Oto Ekspertiz Pendik’te Her Gün Hizmete Açıktır

Oto ekspertiz Pendik ilçesinde alabileceğiniz hizmetleri uygun fiyatlara, kısa sürede sahip olabilirsiniz. Siz çayınızı, kahvenizi yudumlarken dakikalar içinde aracınız raporlanır. Ayrıca mobil ekspertiz hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Bu sayede ekspertiz sizin veya aracın bulunduğu yere gelerek gerekli incelemeleri yapabilir. 7/24 hizmet alabileceğiniz ekspertiz sayesinde hem kendinizi hem de bütçenizi korumuş olursunuz.

HEMEN ARA