Oto Expertiz firması olarak alacağınız ikinci el araçların testlerini yaparak sizlere eksper raporu çıkarıyoruz. Böylelikle alacağınız araç hakkındaki tüm detaylara sahip olmanıza yardımcı oluyoruz. Alacağınız aracı ömür boyu kullanmayı düşünmüyorsanız ve ileride satma planınız var ise mutlaka araç hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Araç daha önce kaza yapmış mı? Değişen parçası var mı? Hangi parçaları orijinal, hangileri değil? Bu gibi detaylar aracın değerini düşüren ve daha ucuza satmanıza sebep olan faktörlerdir.

Oto Expertiz Sitesinde Neler Yapılabilir

Oto Expertiz sitesi üzerinde birçok işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. Siteye giriş yaptığınız an itibari ile sitenin üst köşesinde bulunan ana başlıklar sizlere yardımcı oluyor. Bu başlıklara ait butonlara tıkladığınız zaman sizi işlem yapmak istediğiniz sayfaya yönlendiriyoruz. Bu başlıklar aşağıdaki gibidir;

  • Blog
  • Bayi Başvurusu
  • İletişim
  • Araç Çözümleri
  • Teklif Al
  • Ödeme
  • Fiyatlar

Sayfanın biraz aşağısına indiğinizde ise firmamız hakkındaki ücretsiz danışmanlık, merkez ve çalışma saatleri başlıkları sizlere eşlik ediyor. Firmamız, ücretsiz danışmanlık kapsamında kapsamlı kontrol, bağımsız ve tarafsız hizmet, kapsamlı kontrol gibi konularda sizlere yardımcı oluyor.

Bunların yanı sıra hafta içi 08.00-19.00, Cumartesi 08.00-19.00 ve Pazar 08.00-19.00 saatleri arasında tüm müşterilerine hizmet veriyoruz. Merkez şubenin neresi olduğu konusunda bilgi almak istiyorsanız, Oto Expertiz firmamıza ait merkez iletişim adresi Maltepe Mahallesi Yılanlı Ayazma Yolu Sokak Teknik Oto Sanayi Sitesi 2.Blok No:42 Topkapı, Cevizlibağ, Zeytinburnu-İstanbul’dur.

Son olarak sadece adres üzerinden değil, telefon ile de irtibata geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Müşteri hizmetlerimize 0 850 304 10 30 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Bunun dışında mobil üzerinden 0 543 949 97 28 numaralı telefonu, sabit hat üzerinden de 0 212 481 86 84 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.

Firmamıza ait daha önce detaylı oto expertiz yapılmış araçları sitemiz üzerinden inceleme şansına sahipsiniz. Bunun yanı sıra ne gibi hizmetler alabileceğiniz konusunda da bilgi sahibi olabilirsiniz. Canlı destek hattı üzerinden aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilir, destek alabilirsiniz.

Firmamız verdiği hizmetlerin yanı sıra gerçek müşteri yorumlarını da site üzerinde yayınlıyor. Buna bağlı olarak onları da inceleme şansını yakalamanız mümkün.

HEMEN ARA