Peugeot Oto Ekspertiz Raporu

İkinci el araba alırken alacağınız arabanın durumunu ve özelliklerini en ayrıntılı şekilde bilmeniz gerekmektedir. Eğer bu tarz bilgilerden haberiniz olmazsa kandırılmanız olasıdır. Eğer böyle kötü durumlarla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız satın alacağınız araca Peugeot oto ekspertiz işlemlerini yaptırmanız gerekmektedir. Oto ekspertiz denilen hizmet ile aracın motorundan şanzımanına, kaportasından boyasına kadar her yerinin eksiksiz bir şekilde yüksek teknolojili robotlar ve test cihazları ile incelenmesidir. Peugeot oto expertiz ile araçta görmediğiniz her detay ortaya çıkılır ve size Peugeot oto ekspertiz raporu ile birlikte sunulur.

Peugeot Oto Ekspertiz

 

Kaza yapmış olan araçlar yeniden toparlanabilir ve satışa çıkarılabilir. Aracı satan kişi aracın kaza yapmadığını, kilometresinin orijinal olduğunu, hiçbir parçasının değiştirilmediğini söyleyebilir. Bu söylenenlere inanıp inanmamak tabiî ki sizin elinizde ama eğer tam bir güven çerçevesi içinde alışverişinizi gerçekleştirmek istiyorsanız Peugeot ikinci el ekspertiz hizmetinden yararlanmalısınız. Peugeot araç ekspertiz hizmeti ile aracınızın her detayı kontrol edilir ve ileride size sıkıntı olabilecek olan arızalarda önceden belirlenmiş olur. İstanbul içinde ya da dışında olmanız Peugeot oto expertiz işlemlerini yaptırmanıza engel değildir. Bizimle telefon ile iletişime geçebilirsiniz ya da Kadıköyde bulunan ana ofisimize gelebilirsiniz. Peugeot 2. el ekspertiz hizmetini sunduğumuz ilçelerimiz; Bostancı, Pendik, İkitelli, Avcılar, Maslak ve Adapazarı ilçeleridir. Uygun Peugeot expertiz ücreti fırsatlarından yararlanmak için şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Peugeot Oto Ekspertiz

 

 

Oto Eksper Test isimli firmamız ile birlikte Peugeot oto ekspertiz hizmetlerini sizlere büyük bir güven ve kalite içerisinde sunuyoruz. Peugeot oto expertiz işlemlerinden sonra oluşturduğumuz raporda sizlere %100 doğru bilgileri vermekteyiz. Yani bu raporlara güvenebilirsiniz. Mobil olan hizmetimiz için Peugeot ekspertiz fiyatı 200 TL’dir. Sabit olan hizmetlerimiz ile ilgili fiyat bilgisine ve paketlere sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Peugeot Oto Ekspertiz

 

 

Peugeot oto ekspertiz hizmetimiz ile birlikte satın alacağınız ya da satacak olduğunuz aracı en iyi şekilde kontrol ettirebilirsiniz ve araçtaki sorunların farkına varabilirsiniz. Firmamız ile birlikte Peugeot oto expertiz işlemlerini 2-3 saatte yaptırabilirsiniz ve 8 sayfalık expertiz raporunu görebilirsiniz.

 

HEMEN ARA