SANCAKTEPE OTO EXPERTİZ 

İkinci el araçlar hakkında yaygın bir şekilde kulaktan dolma bilgiler vardır. Araçlar ne olursa olsun bir değere sahiptir, ancak araçların değerini belirleyen asıl kriterler kaza durumu, hasar geçmişi boya parça değişimi gibi özelliklerdir. İkinci el araç satın alırken markaya aldanmamak, her aracın üretimden ilk çıktığı gibi kalmadığını bilmek gerekir. Bu nedenle örneğin Mercedes gibi araçları normal fiyatının çok altında bulduysanız kesinlikle bir bit yeniği olduğunu bilmeniz gerekir. O aracı almak için birikim yaptığınızı varsayarsak, arızalı yada pert bir araç için ödeme yapmanızı istemeyiz.

Bu nedenle, 2. El araç alım satımlarda aracın gerçek değerini uzman gözüyle belirleyebilecek kişiler oto ekspertiz uzmanlarıdır.  Sektörde varlığımızı yıllardır kanıtlamış olup, 2.el araç alım satımlarında tercih edilen ilk firmayız.  Oto Eksper Test olarak İstanbul geneli  Anadolu yakası ve Avrupa yakası oto ekspertiz hizmetlerine bir telefon kadar uzağınızdadır ve Sancaktepe oto ekspertiz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Oto Eksper Test  güvencesi ile şimdide Sancaktepe oto ekspertiz hizmetimizi ayağınıza kadar getiriyoruz. Sancaktepe oto ekspertiz hizmetimizden 0850 425 22 00 hattan isterseniz ONLİNE RAPOR ‘dan form doldurarak temin edebilirsiniz.

NEDEN OTO EKSPERTİZ ?

BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ HİZMET 

Oto eksper Test, oto ekspertiz sektöründe güvenirliği ile “nam” salmış, ve hiçbir firma ve kurumla bağlantısı olmayan, bir firmadır.

ARAÇ SATIN ALIRKEN GÜVEN ORTAMI 

Sorunsuz hilesiz 2.el araç satın almak günümüzde neredeyse şans meselesi. Ancak,Oto Ekspertiz Test’e getirdiğiniz her aracı derinlemesine inceleyerek, aracın gerçek değerini belirliyoruz.

ARAÇ SATARKEN GÜVEN VERMEK 

Alıcı ve satıcının arasında güven problemi her zaman olağan bir durumdur. Bu nedenle; Markamız tarafından raporlanmış oto ekspertiz hizmeti rakiplerinizden bir adım öne çıkmanızı sağlayarak müşteriyle aranızdaki bağı sağlıklı bir şekilde kurmanıza yardımcı olur.

DOĞRU VE DÜZGÜN KIYASLAMA 

Almak istediğiniz araç sayısının bizim için hiçbir önemi yok. Aklınızda kalacağınıza kapınızın önünde olsun mottosuyla verdiğimiz oto ekspertiz hizmetimiz sayesinde araçlar arasında doğru ve düzgün kıyaslama yapabilirsiniz.

EKONOMİK ÇÖZÜM 

Oto eksper test , müşterilerinin cebini düşünerek ekonomik çözümleri sunar. 2.el araçlarınızı ekspertiz ederken, diğer yandan araçta olabilecek sorunları tespit eder.

SANCAKTEPE OTO EKSPERTİZ YAPILAN KAPSAMLI KONTROLLER

HEMEN ARA