SARIYER OTO EXPERTİZ 

Oto Eksper Test , exper alanında diğer rakiplerinden farklı bir hizmet anlayışı ile, eksper alanında dürüst ve tarafsızlık ilkesini edinen, araç satın almak isteyen insanların sağ kolu olmayı hedefleyen bir markadır. İnsanlar, araba alırken, elbette ki hem uygun fiyata hem de dayanıklı sorunsuz bir araç satın almak ister.Bazı satıcılar,doğru olmayan beyanlarda bulunarak müşterinin güvenini kazanmak suretiyle satış yapar. Müşteri aracı satın aldıktan sonra, araçta ki sorunlar arızalar baş gösterir, ve müşteri kandırıldığını anlar.

Biz Oto Eksper test olarak, Müşterilerimizi mağdur olmaktan kurtararak, %100 güvenilir araç incelemelerini yapmaktayız. İstanbul geneli Avrupa ve Anadolu yakasında hizmet verdiğimiz Sarıyer Oto ekspertiz ile satın almak istediğiniz araçları raporlayarak sizlere teslim etmekteyiz.  Oto eksper test’in öncü bir hizmeti olan, yerinde Sarıyer oto ekspertiz hizmetimizden 0850 30 4 10 30  numaralı telefondan yada, ONLİNE RAPOR aracılığıyla form doldurarak, ayağınıza kadar hizmet getirmekteyiz. Sarıyer Oto Expertiz  hizmetlerimiz tamamen Oto Eksper Test markası tarafından güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. 

SARIYER OTO EXPERTİZ 

NEDEN OTO EKSPERTİZ ?

BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ HİZMET 

Yaptığımız işte güvenin çok önemli olduğunun bilincinde olarak, hiçbir kurum ve kuruluşla bir anlaşma içerisinde olmadığımızı, ve Oto ekspertiz olarak bağımsız ve tarafsız bir hizmet sunacağımızı sektörde kanıtlamış bulunmaktayız.

ARAÇ SATIN ALIRKEN GÜVEN ORTAMI 

Araç satın almak isteyen insanlar, öncelikle tanıdığı insanların araçlarını satın almakta, tanımadığı araç sahipleri için ise oto ekspertiz hizmeti ile satın alma işlemini gerçekleştirmektedir. Hiçbirimiz emeklerimizle, maaşlarımızla biriktirdiğimiz paraları sorunlu, hasarlı bir aracı satın almak için harcamak istemeyiz. Bu noktada, Oto Ekspertiz tüm 2.el araç alımlarınızda, riske girmeden, kısa bir zamanda beğendiğiniz aracın detaylı raporunu sunarak, sizi sahtekar insanlardan kurtarmayı amaç edinmiştir. İster İstanbul’un herhangi bir ilçesinde, isterseniz size en yakın olan Sarıyer Oto ekspertiz ile güvenle aracınızın kontrollerini yaptırabilirsiniz.

ARAÇ SATARKEN GÜVEN VERMEK 

Sektördeki referanslarımız ve kurumsallaşmış markamızın raporlama hizmetlerinden yararlanarak, hem rakip firmalardan bir adım önde olmanızı sağlayan Oto Ekspert Test, hem de sizlere hak ettiğiniz kaliteli hizmeti sunmaktadır. Araçların raporlarının ve sertifikaların olması, müşteriye güven sağlayacağından, Sarıyer Oto Ekspertiz ile araçlarınız incelenir ve sizlere detaylı bir rapor gönderilir. Tarafınıza ilettiğimiz rapor ile, daha hızlı bir satış süreci sağlarken aynı zamanda müşterileriniz tarafından ve güvenilir hizmet algısını kazanabilirsiniz.

DOĞRU VE DÜZGÜN KIYASLAMA 

Beğendiğiniz araç sayısı birden fazla olması halinde, beğendiğiniz araçlar arasında kısa sürede bir kıyas yaparak, beklentileriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanan oto ekspertiz raporunu siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyarız.

HEMEN ARA