Seat Oto Ekspertiz Raporu

İkinci el araçların çeşitli robotlar ve testler ile birlikte incelenmesi işlemine oto ekspertiz denir. Genel olarak ikinci el arabalar için yapılan Seat oto ekspertiz; araçta bulunan bütün arızaları ve kaza durumlarını ortaya çıkartır ve araç hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Böylelikle aracı alıp alamayacağınıza karar verirsiniz. Seat araç expertiz işlemleri yapıldıktan sonra aracınız ile ilgili size bir Seat oto ekspertiz raporu verilir. Bu rapor içerisinde satın alacağınız arabaya ilişkin her detayı görmeniz mümkündür.

 

 

Seat Oto Ekspertiz Raporu

Oto Eksper Test isimli firmamız ile sizlere Seat oto expertiz hizmetini sunmaktayız. Bu hizmetimizden iki farklı şekilde yararlanabilirsiniz. İsterseniz sabit hizmet dediğimiz hizmet türümüz ile tüm işlemlerinizi Oto Eksper Test kalitesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Seat araç ekspertiz sabit hizmetinden faydalanmak için Pendik, Bostancı, İkitelli, Avcılar, Maslak ve Adapazarı şubelerimizden birine gelmeniz yeterli olacaktır. Seat oto ekspertiz sabit hizmetin fiyatlarını öğrenmek için sitemize bakabilirsiniz. Sizler için piyasadaki diğer Seat oto expertiz firmalarına göre daha uygun Seat expertiz ücreti sunuyoruz. Sabit hizmetin dışında bir de mobil oto ekspertiz hizmetimiz bulunmaktadır. Bu hizmetimizi ise İstanbul dışındaki müşterilerimiz için oluşturdur. Mobil oto ekspertiz işlemi ile İstanbul’da bulduğunuz araca Seat oto ekspertiz işlemlerini yaptırtabilirsiniz ve ilgili raporu işlemler bittikten sonra cep telefonunuzdan inceleyebilirsiniz. Gezici Seat oto expertiz ekibimiz ile bu hizmetimizden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Seat Oto Ekspertiz Raporu

 

 

Seat ikinci el ekspertiz süresi yaklaşık olarak 2-3 saat sürebilmektedir. Bu yüzden eğer oto ekspertiz yaptıracaksınız önceden randevu almanızı tavsiye ediyoruz. Oto ekspertiz işlemleri tamamen güven için yapılmaktadır. Aldığınız araçta hangi parçaların değiştirildiğini, kaza yapılıp yapılmadığını, boyasının değiştirilip değiştirilmediğini bilemezsiniz. Karşı taraf ne derse onu kabul etmeye hazırsınızdır. Böyle düşünmeniz yanlıştır. Seat 2. el ekspertiz işlemlerini yaptırarak karşı taraf ile güven içerisinde alışverişinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ayrıca elinizde ikinci el bir araç varsa ve onu satmayı düşünüyorsanız karşı tarafa yanlış bilgi vermemek için bu işlemleri yaptırmanız gerekmektedir. Bütün bu işlemleri uygun Seat ekspertiz fiyatı ile Oto Eksper Test firmamızda yaptırabilirsiniz.

 

HEMEN ARA