2.el araç satın almak istiyorsunuz, seçtiğiniz aracın dış görüntüsünde herhangi bir sorun görmediniz fark etmediniz. Peki ya motoru iç özellikleri yeterince düzgün mü? Her şeyin bir uzmanı olduğu kaçınılmaz bir gerçek. Araçlarında uzmanı olan oto ekspertiz firmaları sizlerin beğendiği ve satın almak istediğiniz araçları inceleyerek vereceğiniz tutara değip değmeyeceğini ayrıntılı rapor ile sunar. Oto ekspertiz hizmetleri sunan firmamız, sektörde kendini kanıtlamış, olumlu referansları ile siz değerli müşterilerine her zaman kaliteli hizmet sunmaktadır.Sefaköy oto ekspertiz hizmetlerimiz Oto Eksper Test markası güvencesi altındadır. İstanbul genelinde oto eksper test tarafından verilen anadolu yakası ve avrupa yakası oto ekspertiz hizmetleri şimdi de Sefaköy oto ekspertiz ile Levent’te siz değerli müşterilerimizin hizmetine açıldı.  

Sefaköy oto expertiz hizmetimize 0850 425 22 00 numaralı hattan yada isterseniz ONLİNE RAPOR 'dan form doldurarak ulaşabilirsiniz.

NEDEN OTO EKSPERTİZ ?

BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ HİZMET 

Bağımsız ve tarafsız hizmet ilkemizin sadece basit bir söylem olmadığını, aldığımız olumlu referanslardan ve müşterilerimizin memnuniyeti ile kanıtlamış bulunmaktayız. Oto eksper test olarak, hiç bir kuruluşla bağlantımız anlaşmamız yoktur.

ARAÇ SATIN ALIRKEN GÜVEN ORTAMI 

Araç satın alırken karşıdaki kişiye güvenerek satın almamanız gerektiğini, piyasadaki dolandırıcı insanlar yüzünden acı tecrübeler ile defalarca karşılaştık. 2.el satın alırken aracı muhakkak alanında uzman oto ekspertize götürmenizde fayda var.

ARAÇ SATARKEN GÜVEN VERMEK 

Marka imajımızı oluştururken diğer dolandırıcı firmalardan ayrılma noktasında vereceğimiz oto ekspertiz raporlarının ne kadar doğru olduğunu düşündük. Bu nedenle, Markamızın vizyonu ve temel ilkeleri dahilinde, hiçbir şirketle firmayla anlaşmayarak sadece 2.el araç satın almak yada satmak isteyen insanlarla çalışarak kanıtlamış olduk. Aracınızı satarken güven vermeniz için Oto Eksper Test marka güvencesiyle size verilecek detaylı oto ekspertiz raporu sayesinde aracınızı kolayca satarsınız.

 

 

 

 

DOĞRU VE DÜZGÜN KIYASLAMA 

Doğru ve düzgün kıyaslama yapmak araçların arasında elbette bizim vereceğimiz Oto ekspertiz raporu ile mümkün. Tüm bu süreçte yanınızda olup, doğru karar verme sürecinizde gurur duyarız.

EKONOMİK ÇÖZÜM 

Ekonomik çözüm ile müşterilerine sadece oto ekspertiz hizmeti sağlamanın yanında, aracı detaylı bir şekilde inceleyerek muhtemel sorunların tespitinde yardımcı olur.

 

 

 

 

 

 

 

 

HEMEN ARA