SİLİVRİ OTO EXPERTİZ 

İstediğimiz her model arabayı yaşadığımız şehirde bulma şansımız nerede az olduğunun farkındayız.Ancak başka bir şehirden örneğin İstanbul’da araç sahibi ile görüşmek ve aracı oto expertiz hizmetine götürmek hem zaman hem de maliyet açısından 2.el araç sahibi alacaklar için sorun teşkil etmektedir. Oto Eksper Test olarak, Mobil oto ekspertiz hizmeti ile hayalinizdeki araba İstanbul’da nerede olursa olsun, bulduğunuz araçların sahipleri ile anlaşarak sizler için oto ekspert raporunu hazırlamaktayız. Kurulduğumuz bu yana, sürekli yenilenen hizmet alanlarımıza eklediğimiz mobil oto ekspertiz hizmetini, son teknoloji ekipmanlar ve alanında uzman experler ile yaparak, “ dürüstlük ve güven” ilkemizden asla ödün vermemekteyiz. Satıcı ile alıcı arasında her iki taraf içinde geçerli “mutlu araba satışları” için Oto Eksper Test olarak, hiçbir zaman kendimizin almayacağı araca “ satın alınabilir” raporu vermeyiz. İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakası oto ekspertiz hizmetleri sunan Oto Ekspert Test, porfoyüne Silivri oto ekspertiz hizmetini de ekleyerek müşterilerine her ilçede ulaşmak için hazırdır.

Oto Eksper Test markamızın bugüne kadar ki expertiz hizmetlerinde asla ödün vermediği “ güven odaklı hizmet” ile mutlu müşterileri görmek bizi onurlandırmaktadır.bOto Eksper Test bugüne kadar vermiş olduğumuz ilçelere ek olarak  şimdi de Silivri oto ekspertiz hizmetini sunmaktadır. Silivri oto expertiz ile ayağınıza gelen oto ekspertiz hizmetini ister 0850 30 4 10 30 telefonumuzdan veya  ONLİNE RAPOR ‘dan form doldurarak Silivri oto expertiz hizmetimizi temin edebilirsiniz.

SİLİVRİ OTO EXPERTİZ 

BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ HİZMET 

Başarılı bir firma olarak sektörde imzamızın bulunduğu her raporun arkasında durmaktan gurur duyuyoruz. Oto eksper test’in bugüne kadar hiç bir kuruluşla anlaşması, hiçbir firma ile  bağlantısı bulunmamakla beraber, “tarafsız ve bağımsız “ hizmetimizden asla ödün vermeyiz.

ARAÇ SATIN ALIRKEN GÜVEN ORTAMI 

Araç sahipleri zaman zaman  kendi bilgilerine ve  tecrübelerine güvenerek, satıcının araç hakkındaki söylediği bilgilere inanması nedeniyle ilerde ortaya çıkan masraflar nedeniyle pişmanlık yaşamaktalar. Bu nedenle, 2.el oto alırken mutlaka uzman bir expertiz hizmeti almanızda araçta boya veya hasar olması aracınızın değerini düşüreceğinden bu gibi ayrıntıları bilerek satın almanız sonradan mağdur olmanızı engelleyecektir. Dürüstlük ve “tarafsız” oto ekspertiz raporu sunan Oto Eksper Test, araç satın alırken tüm aşamalarda titizlikle çalışmaktadır.

ARAÇ SATARKEN GÜVEN VERMEK 

Hangi sektör olursa olsun, bir ürün veya bir hizmet satıyor iseniz, potansiyel müşterinizin size güvenmesi ile satış işlemi gerçekleşecektir. Bilinçli tüketiciler, kendilerine sunulan bilgilere inanmayarak, araştırmaktadır. 2.el araç satın almak isteyen müşterileriniz de sizlere güvenmek istemekte, ve dilediği araca kavuşmak istemektedirler. Bu yüzden, araçlarınıza markamızın imzasını taşıyan oto ekspertiz hizmeti alarak, detaylı bir rapor ve sertifika elde edebilirsiniz. Bu da doğrudan müşteri güvenini ve satışlarınızı pozitif biçimde etkileyecektir.

DOĞRU VE DÜZGÜN KIYASLAMA 

İki yada daha fazla araçlar arasında kalan müşterilerimizin doğru kararı vererek “ kendilerine en uygun” aracı satın alma sürecinde oto ekspertiz raporunun yanında kıyaslama raporu ile kaliteli bir hizmet veriyoruz.  

EKONOMİK ÇÖZÜM 

Oto eksper test bünyesinde yapılan her hizmette “müşteri mutluluğu” esas alındığından, bizi tercih eden araçlarını bize emanet eden müşterilerimize sadece ekspertiz hizmeti sunmakla kalmayıp aynı zamanda aracı test ederek, siz değerli müşterilerimize daha sonradan arızalanacak yada masraf çıkaracak noktaları söylemekteyiz.

SİLİVRİ OTO EKSPERTİZ YAPILAN KAPSAMLI KONTROLLER

HEMEN ARA