ŞİŞLİ OTO EXPERTİZ 

 İkinci el araç alım-satım piyasasında araç almak isteyen alıcıların ve araç sahipleri arasında satış sürecinde aracın ne kadar hasarlı olduğu, kaza geçmişi veya değişen parçalar hakkında merak ettiği, ve satın alacağı aracın her şeyini bilmek istemeleri en doğal haklarıdır. Günümüzde oto ekspertiz sektöründe profesyonel olmayan, müşterileri mağdur eden firmaların artışı ile beraber, oto ekspertiz hizmeti almak isteyen müşterilerin, “bağımsız ve güvenilir” bir oto ekspertiz firması bulmak iyice zorlaşmıştır. Kurulduğu günden bugüne, Oto Eksper Test’in değişmez kuralı “alıcı ve satıcı arasında eşitlik” ilkesidir. Bu ilkemiz ile hizmet verdiğimiz müşterilerimiz sayesinde, sektörde lider konumuna yükselmiş, sektördeki diğer firmalara örnek bir oto ekspertiz firması olmaktan gurur duyarız.

Oto Eksper Test hizmetlerinde müşterilerimizin tüm beklentilerini, kendi isteklerimiz gibi kabul ederek, araçları oto ekspertiz alanında teknik bilgimiz ile kontrol ediyoruz, müşterilerimize daima “güvenilir” bir hizmet sunarak oto expertiz raporlarını teslim ediyoruz.şişli oto ekspertiz Oto Eksper test olarak, İstanbulun genelinde anadolu yakası ve avrupa yakası oto ekspertiz hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmak için size en yakın Şişli oto expertiz hizmeti vermekten gurur duyarız. Şişli oto expertiz hizmeti Oto Eksper Test güvencesi altında hizmet vermektedir. Size en yakın ilçe olan Şişli oto ekspertiz hizmetimize 0850 304 10 30  numaralı hattan isterseniz de ONLİNE RAPOR ‘dan form doldurarak ulaşabilirsiniz.  

NEDEN OTO EKSPERTİZ ?

BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ HİZMET 

Oto eksper test olorak hiç bir kuruluşla bağlantımız yoktur .ekspertiz işlerimizi şeffaflık ilkemiz dahilinde yaparız.

ARAÇ SATIN ALIRKEN GÜVEN ORTAMI 

Gün geçtikçe insanların birbirine olan güveni azalmakta, geçmişteki “ söz senet” anlayışı tarihe karışmıştır. Aracını satmak isteyen araç sahipleri, doğru olmayan beyanlarda bulunup, aracı satmak için yalan söylemektedirler. Bu yüzden 2.el araç almak artık çok riskli olduğundan dolayı, araçların sahiplerinin verdiği bilgiler dışında insanlar güvenli bir oto ekspertiz firması bularak araçları kontrol ettirmektedirler. Oto Eksper Test satın alacağınız araç hakkında yaptığı tüm detaylı oto ekspertiz raporunu size eksiksiz ve tarafsızlık ilkesi ile sunar, araç alırken araç hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı olur.

ARAÇ SATARKEN GÜVEN VERMEK 

Otomobil satış alanında, satıcılar ve araç sahipleri elbette hemen araçlarının satılmasını ister. Tanımadığı kişiden araç satın alacak insanlar ciddi bir tedirginlik yaşamaktadır. Oto Eksper Test olarak bugüne kadar imzamızı attığımız hiçbir araçta sorun yaşanmamış olması “gururumuz “ olmuştur. Bu nedenle, Araç satarken güven vermek istiyorsanız, oto ekspertiz alanında tanınan bilinen Oto Eksper Test gibi firmaları tercih etmeniz halinde hem satışlarınız kısa sürede gerçekleşirken hem de müşterilerinize ekstra bir güven sağlamış olacaksınız.

DOĞRU VE DÜZGÜN KIYASLAMA 

Bazı 2.el araç satın almak isteyen müşterilerimiz, 1’den fazla araç getirerek kıyaslama yapmak istemektedir. Oto Eksper Test ile, almak istediğiniz araçlar hakkında profesyonelce hazırlanan oto ekspertiz raporu ile kısa bir sürede satın almak istediğiniz araca kavuşabilirsiniz.

Oto eksper test yalnızca kar düşünen bir ekspertiz hizmeti sunan firmalardan değildir. Bizi tercih eden müşterilerimize detaylı oto ekspertiz raporunun yanında test işlemlerini de gerçekleştirerek araç sahiplerine aracın gelecekteki muhtemel arızaları veya masraf çıkaracak noktaları söyleriz.

ŞİŞLİ OTO EKSPERTİZ YAPILAN KAPSAMLI KONTROLLER

HEMEN ARA