SULTANGAZİ OTO EXPERTİZ 

Oto expertiz alanında kurulduğumuz günden itibaren yalnızca  “doğru expertiz sonuçlarını siz değerli müşterilerimize ulaştırmak” gayesi ile, sektörde ihtiyacımız olan son teknolojik ekipman ve yazılımlar ile talepleriniz doğrultusunda “hızlı ama etklili” bir expertiz raporu sunmaktayız.Oto Ekspertiz test olarak, sektördeki güven konusundaki hassasiyeti bilerek oto expertiz raporu hazırlayan firmamız, yüzlerce olumlu referansları portfolyosuna eklemiştir.Oto Eksper Test, olarak expertiz işlemlerini uygun fiyata yaparak,müşterilerin gülen yüzü olan Sultangazi oto expertiz ile sizinde yüzünüz gülecektir. 

Oto Eksper Test olarak bugüne kadar ki “ uygun fiyatlı hizmeti güvenle sunmak” vizyonumuzda bir an bile çelişkiye düşmeyen firmamız, oto ekspertiz sektöründe başarı basamaklarını birer birer çıkmaktadır. Oto Ekspert Test, İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakalarında  oto ekspertiz hizmetlerine Sultangazi oto ekspertiz hizmetini de ekleyerek, sektördeki açığı Oto Eksper Test marka güvencesi ile karşılamak istemektedir. Oto Eksper Test bünyesinde bulunan Sultangazi oto ekspertiz hizmetini ister ayağınıza çağırın isterseniz 0850 30 4 10 30 hattan yada websitemizden ONLİNE RAPOR ‘dan form doldurarak hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

NEDEN OTO EKSPERTİZ ?

BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ HİZMET 

Oto eksper test olorak hiç bir kuruluşla bağlantımız yoktur .ekspertiz işlerimizi şeffaflık ilkemiz dahilinde yaparız.

ARAÇ SATIN ALIRKEN GÜVEN ORTAMI 

Oto expertiz sektöründe, “güven” imajını başarı ile yaratmış olan firmamız, 2.el araç satın alımlarınızda sağ kolunuz olarak, detaylı bir oto ekspertiz raporu ile siz değerli müşterilerimize araç sahibi hakkında “doğru” bilgiyi sınmaktadır.

ARAÇ SATARKEN GÜVEN VERMEK 

Araç satarken müşterileriniz ile aranızda kuracağınız güven bağı ile satış yaptığınız değiştirilemez bir gerçektir. Markamızın tescilli güvenilir hizmeti ile araçlarınıza detaylı oto ekspteriz yaptırmanız halinde, “güven”aşılamaya başlayacaksınız. Müşteri sertifika ve raporları gördüğü zaman,sizlere güvenenerek araçlarınızı satın almakta ve tüm tanıdığı çevresine akrabalarına bu hizmetimizi anlatmaktadırlar.

 

 

DOĞRU VE DÜZGÜN KIYASLAMA 

Oto eksper test olarak, tarafımıza bildirdiğiniz tüm araçlar için yaptığımız detaylı oto expertiz raporu sunmaktan gurur duyarız. Bu sayede, kendinize ve bütçenize göre en doğru tercihi yapmanızda yardımcı olacaktır.

EKONOMİK ÇÖZÜM 

Oto expertiz hizmetlerinde markalaşmış, yaptığı işlerle tanınan Oto eksper test  ile araçlarınıza sadece detaylı oto expertiz işlemi yapılmaz. Bizi tercih eden müşterilerimizin alacakları araçlar da genel bir test yaparak, ilerde masraf çıkartabilecek sorunları belirliyoruz..

 

SULTANGAZİ OTO EKSPERTİZ YAPILAN KAPSAMLI KONTROLLER

HEMEN ARA