ÜMRANİYE OTO EXPERTİZ 

Oto Eksper Test olarak, yıllardır uzman kadromuzun profesyonelliğin yanında, oto ekspertiz hizmetlerini “ tarafsız ve dürüstlük” ilkesiyle vererek sektörde güven sağlamış bir firma olmaktan gurur duyuyoruz. Sektördeki deneyimlerimize göre; Oto ekspertiz hizmeti veren bir yerin güvenilir ve bağımsız şekilde çalışması gerekir. Çünkü, Galeri veya satıcılarda anlaşan bir oto ekspertiz firmasının hazırladığı oto ekspertiz raporunun güvenilirlik oranı sizce kaç olabilir? Bu nedenden dolayı, hizmet talep ettiğiniz oto ekspertiz hakkında şikayetlerin olmamasına dikkat ediniz. Oto Eksper Test olarak, müşteri memnuniyeti odaklı, araçların raporunu eksiksiz bir şekilde teslim eden bir kuruluş olmaktan onur duyuyoruz.

Oto Eksper Test  İstanbul genelinde hizmet vermekle beraber Anadolu yakası ve Avrupa yakası oto ekspertiz hizmetlerine şimdi de Ümraniye oto ekspertiz hizmetlerini dahil etmiştir. Ümraniye oto ekspertiz hizmetimizi ayağınıza kadar getirerek araçlarınız hakkında detaylı bir oto ekspertiz raporu istiyorsanız i0850 425 22 00  numaralı hattan ya da  ONLİNE RAPOR ‘dan form doldurarak temin edebilirsiniz.  Ümraniye oto ekspertiz hizmeti Oto Eksper Test markasının teminatı altındadır.

NEDEN OTO EKSPERTİZ ?

BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ HİZMET 

Oto eksper test bugüne kadar bağımsızlık ve tarafsızlık ilkesini hiçbir şartlar altında bozmamış ve müşterilerinin güvenini her şeyden daha üstün tutmuştur.

ARAÇ SATIN ALIRKEN GÜVEN ORTAMI 

2.el araç mı beğendiniz? Aracın satıcısına güvenemiyor musunuz? Aracınızı Oto Eksper Test’in uzman kadrosuna bırakın, raporu inceledikten sonra satın almaya yine karar verirsiniz.

ARAÇ SATARKEN GÜVEN VERMEK 

Alıcı ve satıcı arasında daima bir güven eksiliği söz konusu olduğundan dolayı, araç sahipleri araçlarını satmak için mutlaka bir detaylı oto ekspertiz raporu hazırlatarak, müşterilerine daha fazla güven sağlayarak kısa sürede araçlarını satabilirler.

DOĞRU VE DÜZGÜN KIYASLAMA 

Beğendiğiniz araçların geçmiş bilgilerini ve kaza durumlarını detaylı bir şekilde bilmek en doğal hakkınızdır. Bu nedenle almak istediğiniz araçlar hakkında en doğru kararı Oto Eksper Test hizmeti tarafından hazırlanan oto ekspertiz raporu ile sağlayabilirsiniz.

EKONOMİK ÇÖZÜM 

Ekonomik çözümleriyle müşterilerinin daima güvenini kazanan Oto Eksper Test, oto ekspertiz hizmetinin yanında teknik destek ile araçtaki ilerde çıkabilecek arızalar veya mekanik aksamları önceden tespit ederek araç seçiminize yardımcı olur.

ÜMRANİYE OTO EKSPERTİZ YAPILAN KAPSAMLI KONTROLLER

HEMEN ARA