ÜSKÜDAR OTO EXPERTİZ 

Değişen hayat standartları nedeniyle, insanlar maddi sıkıntı çekmekte bazen araçlarını satmaktadırlar. Ancak araçlarını olduğundan fazla değerde göstermek isteyen araç sahipleri yanlış ve doğru olmayan bilgileri vererek, 2.el araba satın almak isteyenleri mağdur etmektedir. Bu nedenle, Bir çok oto ekspertiz firmaları kurulmuştur, ancak yine maddi çıkarlar ön planda olduğundan 2.el araç satın alacak insanlar mağdur edilmeye devam edilmiştir. Bu nedenle Oto Eksper Test olarak bugüne kadar binlerce araca oto ekspertiz hizmetini sunarak, verdiği raporun altına marka imzasını atmaktan gurur duyan Türkiye’de “ güvenilir “ firma olmaktan mutluyuz. Oto Ekspertiz hizmetlerimize Üsküdar oto ekspertiz hizmetini de ekleyerek siz değerli müşterilerimize İstanbul’da Avrupa ve Anadolu yakasında oto ekspertiz hizmetini sağlamanın sevincini yaşıyoruz.

Oto Eksper Test tarafından 2.el aracınıza oto ekspertiz hizmetini temin etmek bir telefon kadar uzağınızda. Örneğin, Beğendiğiniz araç Üsküdar ilçesinde, siz ise çalışıyorsunuz. Araç sahibi ile irtibata geçen ekibimiz aracı teslim alarak tüm incelemelerin detaylı ekspertiz raporunu size iletmektedir. Üsküdar oto ekspertiz hizmetimizi ayağınıza kadar getirerek 0850 304 10 30  numaralı telefondan veya ONLİNE RAPOR ‘dan form doldurarak  Üsküdar oto ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

NEDEN OTO EKSPERTİZ ?

BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ HİZMET 

Günümüzdeki oto eksper hizmeti veren firmaların çoğu galerici yada firmalar ile anlaşıp, “alıcının” mağdur edilmesini göz ardı ederek raporlar vermektedirler. Oto eksper test olarak hem satıcı hem de aracı arasında eşitliği savunarak, 2.el araç satın alacak hiçbir müşterimize yanlış beyanda bulunmama sözünü verdik. Oto Eksper Test, bağımsız ve tarafsızlık ilkesini hiçbir şart altında değiştirmeyecektir.

ARAÇ SATIN ALIRKEN GÜVEN ORTAMI 

2.el araba satın almak istiyorsunuz, ama ne oto ekspertizlere ne de satıcıya güvenemiyorsunuz. Aracın sahibi ise şüpheli görünmekte ise yapacağınız tek şey alanında uzman, hiçbir müşteri şikayeti almamış oto eksper hizmeti veren marka ile çalışmaktır. Oto Eksper Test, 2.el araç satın almanın sorumluluğunu marka güvencesi ile size sunacağı detaylı oto ekspertiz raporu ile almaktan gurur duyar.

ARAÇ SATARKEN GÜVEN VERMEK 

Günümüzde herkesin araçlarını satmak istediği kuşkusuz bir gerçek. Ancak, piyasadaki dolandırıcılar yüzünden araç satarken güven sağlamak oldukça zor bir zanaat. Bu yüzden; araç satarken müşterilerinize güven vermek için Oto Eksper Test’in markasına duyulan güveni sizinle paylaşmaktan gurur duyarız. Markamızın müşteri memnuniyeti kanıtlanmış ve hazırladığı her raporunun arkasında olması nedeniyle müşterilerinize ekstra güven sağlayacaksınız.

DOĞRU VE DÜZGÜN KIYASLAMA 

2.el araç almak isteyen müşterilerimiz zaman zaman farklı marka ve modeller arasında kalmakta, bizlerin hazırladığı oto ekspertiz hizmeti sayesinde doğru kararı vererek araçlarını satın almaktadırlar. Almak istediğiniz araç bir kaç tane olabilir Oto ekspertiz raporu sayesinde birden fazla araç arasında kolayca kıyas yapabilirsiniz ve doğru araca gerektiği kadar para ödeyerek, paranızın cebinizde kalmasını sağlayabilirsiniz.

EKONOMİK ÇÖZÜM 

Oto eksper test sadece ekspertiz hizmeti vermeyip, müşteri memnuniyetini her zaman ileri götüren öncü  ekspertiz hizmeti ile, aynı anda araçta gerekli testler yaparak,ilerde araçta çıkabilecek sorunları saptayarak size bildirir.

ÜSKÜDAR OTO EKSPERTİZ YAPILAN KAPSAMLI KONTROLLER

HEMEN ARA