Oto Eksper Test olarak tek gayemiz güven ortamı sağlamaktır .İstanbul geneli  anadolu yakası ve avrupa yakası oto ekspertiz hizmetleri dahilinde ister sabit ister Zeytinburnu oto ekspertiz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz

Oto Eksper Test olarak şimdide Zeytinburnu oto ekspertiz hizmetimizi ayağınıza kadar getiriyor ister 0850 425 22 00 hattan isterseniz ONLİNE RAPOR ‘dan form doldurarak yerinde Zeytinburnu  oto ekspertiz hizmetimizden yaralanabilirsiniz.

Zeytinburnu oto ekspertiz hizmetimiz dahilinde tüm hizmetlerimiz Oto eksper test güvencesi altında gerçekleşir .

NEDEN OTO EKSPERTİZ ?

BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ HİZMET 

Oto eksper test olorak hiç bir kuruluşla bağlantımız yoktur .ekspertiz işlerimizi şeffaflık ilkemiz dahilinde yaparız.

ARAÇ SATIN ALIRKEN GÜVEN ORTAMI 

2.el araç almak oldukça riskli bir iştir, Oto Eksper Test satın alacağınız araç hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı olur

ARAÇ SATARKEN GÜVEN VERMEK 

Kurumsal kimliğimiz dahilinde raporlanmış oto ekspertiz işlemleri sizi diğer rakiplerinizden ayırarak ön plana çıkmanız konusunda yardımcı olur. Aracın rapor ve sertifikası ile satıcının aracını satması kolaylaştığı gibi alıcının karar verme süreci de hızlanır ve satış işlemi çok daha hızlı gerçekleşir. Alıcı ve satıcı arasında oluşan güven ortamı farklı illerdeki alıcı ve satıcıların da iletişimlerini kolaylaştırarak yapılan işdeki zamanı minimuma indirir.

DOĞRU VE DÜZGÜN KIYASLAMA 

Almak istediğiniz araç bir kaç tane olabilir oto ekspertiz raporu sayasinde iki araç arasında kolay bir şekilde kıyaslama yapabilirsiniz.

EKONOMİK ÇÖZÜM 

Oto eksper test sadece ekspertiz yapmaz aynı zamanda test işlemlerinden geçirerek size daha sonra masraf çıkaracak noktaları tespit ederek rapor sunar .

ZEYTİNBURNU OTO EKSPERTİZ YAPILAN KAPSAMLI KONTROLLER

HEMEN ARA